ReklamaSenoplast - bez plam

oprogramowanie

PaletteCAD - zaawansowany program do projektowania mebli

PaletteCAD - zaawansowany program do projektowania mebli

Palette CAD

Doskonałej jakości program do projektowania produktów meblarskich, świetnie sprawdzi się w firmach produkcyjnych. Dzięki jego zastosowaniu szybko i prosto zaprojektujemy i stworzymy każdy projekt mebla praktycznie bez żadnych ograniczeń. W przejrzysty sposób zaprezentujemy również wizualizację klientowi wraz z kompletną wyceną.

PaletteCAD to zaawansowany program dedykowany głównie dla branży meblarskiej do parametrycznego projektowania mebli, środowiska wokół mebla oraz całych wnętrz mieszkalnych.

Co interesujące, z programu mogą korzystać nie tylko przedsiębiorcy z branży meblarskiej, ale również kamieniarskiej, ceramicznej (projektowanie zabudowy z płytek), projektującej kominki.

Zastosowanie Palette CAD umożliwia m.in: projektowanie w środowisku 3D w czasie rzeczywistym, prosty i czytelny interfejs programu, prezentację projektu klientowi w kilku opcjach (zdjęcia) fotorealistyka, akwarela, marker, szkic odręczny. Również prezentacje interaktywne, przejścia przez projekt po ekranie monitora lub w goglach VR, dokumentacja techniczna, montażowa i produkcyjna, rysunki eksplozyjne. Palette CAD umożliwia również projektowanie mebli nieregularnych, na indywidualne zamówienie. Posiada szeroką bazę rozmaitych bibliotek: Blum, Hettich, Häfele i wiele innych a także AGD, uchwyty i fronty.

Co ważne, dzięki temu programowi do projektowania mebli wykonamy, oprócz wizualizacji i projektu technicznego również całkowitą kalkulację projektu dla naszego klienta.

Palette CAD współpracuje praktycznie ze wszystkimi centrami obróbczymi CNC. Niezależnie od plików produkcyjnych, z wykonanego projektu wykonamy od razu wizualizację dla klienta oraz całkowitą kalkulację zabudowy.

W menu „Technika meblowa” możliwe jest wczytanie potrzebnej płyty meblowej z biblioteki. Możemy również stworzyć własną płytę meblową oraz jej zapisanie jako obiektu w katalogu. Każda płyta meblowa podczas projektowania staje się formatką mebla. Przy projektowania automatycznie tworzony jest rysunek wykonawczy, zawierający wszystkie wykonane obróbki.

Wykorzystując konfigurator korpusu, tworzymy szafki według własnych preferencji produkcyjnych. Decydując się na zakup programu otrzymujemy w zestawie kilka setek szafek, więc można je wykorzystywać modyfikować, dopasowując do własnych potrzeb.

PaletteCAD - program do projektowania mebli współpracuje również z wieloma programami ERP, gdzie bezpośrednio wykorzystuje się informacje projektowe i produkcyjne na bazie których tworzy się przepływ dokumentacji produkcyjnej przez poszczególne stanowiska pracy w firmie.

Zakupując PaletteCAD otrzymujemy w zestawie: program w aktualnej wersji, bibliotekę obiektów do aranżacji wnętrz - salon, łazienka, kuchnia, pokój dziecięcy, materiały budowlane i wykończeniowe, obiekty i tekstury, bibliotekę Technika Meblowa - szafki, konfiguratory, podziały, fronty, AGD, uchwyty, łączniki, zawiasy, drążki, carga, wybarwienia płyt meblowych, płyty meblowe, obrzeża wg. Producentów, kamienie naturalne

Ten program do projektowania mebli posiada również szerokie arkusze kalkulacyjne: listy formatek do rozkroju, listy akcesoriów, listy frontów, arkusze ofertowania dla klienta.

Więcej informacji: https://palettecad.pl/technika-meblowa

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 11

 • 9
  ZADOWOLONY
 • 2
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (3)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

 • ~ Stolorzześlonska 3 3 miesiące temu Świetne oprogramowanie dużo lepsze od pro100, więcej funkcjonalności i przyjemniejsze w obsłudze. Polecam zadzwonić do nich i się przekonać :)
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
 • ~ Magda 2 ponad rok temu Najlepiej to przedzwonić do firmy i można otrzymać i szkolenie z tego program. Fajny i prosty w projektowaniu.
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
 • ~ Jarek 1 ponad rok temu Miałem okazję zobaczenia programu na targach i bardzo fajny program. Trzeba dodać o jego dużej funkcjonalności i wirtualnej rzeczywistości :)
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony