ReklamaRehau Passion for Color A1

oprogramowanie

TopSolid edycja Kuchnie i Szafy. Projektowanie i produkcja mebli.

TopSolid edycja Kuchnie i Szafy. Projektowanie i produkcja mebli.

Top Solution

Na polskim rynku w lutym tego roku pojawiło się zupełnie nowe rozwiązanie CAD/CAM od TopSolid. TopSolid edycja Kuchnie i Szafy to oprogramowanie dedykowane do projektowania i produkcji mebli skrzyniowych. System powstał dzięki współpracy TopSolution i TopSolid SAS. Samo rozwiązanie jest odpowiedzią na coraz większe zapotrzebowanie mniejszych producentów na elastyczny dedykowany CAD/CAM, który łączy projektowanie z produkcją w przystępnej cenie.

Praca z gotowymi bibliotekami

Ważnym aspektem przy projektowaniu w TopSolid edycja Kuchnie i Szafy jest fakt, że odbywa się ono przy pomocy wbudowanej biblioteki gotowych szafek. Te oprócz możliwości zmiany ich wymiarów pozwalają również na modyfikację takich elementów jak m.in. kolory, fronty, uchwyty, ilości półek czy przegród. Przy projektowaniu można skorzystać z kilku domyślnych sposobów łączenia lub zastosować swoje unikalne reguły. To jednak nie wszystko, bowiem program dodatkowo został wyposażony w bibliotekę tak zwanych próbłafybaktów. Zawiera ona m.in. boczki, półki, plecy czy fronty szuflad. Dzięki niej użytkownik może zbudować szafkę nietypową, której nie ma w bibliotece. Dodatkowo dzięki funkcji „moja biblioteka” może ją zapisać oraz wykorzystać w kolejnych projektach. Przy projektowaniu mebli można również skorzystać z obszernych baz okuć i akcesoriów meblowych wiodących dostawców. Są to m.in.: Blum, GTV, Grass, Häfele, Hettich, Rejs i Sevroll.

Podczas tworzenia edycji Kuchnie i Szafy zależało nam, aby rozpoczęcie pracy z programem było maksymalnie szybkie i proste.” – mówi CEO TopSolution Marcin Skurczyński. Praca na bibliotekach jest szybka i łatwa. Tak samo nauka całego narzędzia, która nie powinna zająć dłużej niż jeden dzień. Warto również dodać, że TopSolid edycja Kuchnie i Szafy jest uproszczoną wersją najpopularniejszego programu CAD/CAM wykorzystywanego do projektowania i produkcji mebli TopSolid Wood.

Generowanie programów na maszyny CNC

Praca z TopSolid edycja Kuchnie i Szafy to nie tylko projektowanie, ale również produkcja. Rozwiązanie pozwala na automatyczne wygenerowanie rozkroju wraz z wyceną. Możliwe jest to dzięki wbudowanemu optymalizatorowi cięcia OptliSolid. Użytkownik jest także wstanie wygenerować pełną dokumentację techniczną lub montażową, a także listy zapotrzebowania materiałowego. Program jest kompleksowym rozwiązaniem dla małych firm. Nie zabrakło również modułu CAM, który umożliwia generowanie programów ma maszyny CNC.

TopSolid edycja Kuchnie i Szafy wspiera również projektantów. Zaawansowany silnik graficzny pozwala na kreowanie wizualizacji mebli oraz pomieszczeń.

Narzędzie dla każdego

Program TopSolid edycja Kuchnie i Szafy jest narzędziem kompleksowym. Zapewnia on w pełni technologiczny projekt oraz komplet dokumentów i plików niezbędnych do wykonania produktu. Edycja Kuchnie i Szafy jest esencją elastyczności TopSolid zamkniętą w bardzo prostym i intuicyjnym wydaniu. Wszystko to w konkurencyjnej i przystępnej cenie 18 999 PLN lub 24 999 PLN z modułem do CNC. Cena zawiera szkolenie oraz półroczne wsparcie techniczne. Zapraszamy na bezpłatną, niezobowiązującą prezentację naszego rozwiązania.

https://tsintegracje.com/oprogramowanie/topsolid-edycja-kuchnie-i-szafy/

TopSolution
ul. Ks. Prym. August Hlonda 10b/3
02-972 Warszawa

e-mail: info@topsolution.pl
tel.:  (22) 314 69 19
https://tsintegracje.com/

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony