ReklamaRemmers - baner ogolny A1

chemia

E-KEMICHAL. Akcesoria lakiernicze najlepszej jakości na wyciągnięcie dłoni

Produkcja mebli

chemia

Mebleinfo   

E-KEMICHAL. Akcesoria lakiernicze najlepszej jakości na wyciągnięcie dłoni

Internetowy sklep e-Kemichal Polska w swojej ofercie posiada liczne akcesoria polerskie. To najwyższej jakości produkty przeznaczone dla lakierników meblowych i samochodowych. Jak deklaruje marka, sprostają one najbardziej wymagającym potrzebom, ponieważ produkty cechują się dużym zróżnicowaniem w zakresie właściwości, parametrów i zastosowania.

Sklep z akcesoriami polerskimi – szeroka oferta, najwyższa jakość

W bogatej ofercie znajdziemy produkty i akcesoria polerskie i lakiernicze, między innymi pasty polerskie, pistolety lakiernicze, podstawowe akcesoria do polerowania i akcesoria lakiernicze, filtry do kabin lakierniczych oraz futra polerskie, a wszystko to w bardzo atrakcyjnych cenach.

Firma oferuje również wiele akcesoriów pomocniczych dla lakierników meblowych i samochodowych, takich jak filtry, kubki i zbiorniki do pistoletów, oleje do smarowania, zestawy produktów i igły do czyszczenia, kubki do lakierów z podziałką, kubki Forda, grzebienie czy sitka do lakieru.

Wszystkie akcesoria polerskie i lakiernicze są wybierane z największą starannością tak, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

Jako firma godna zaufania, Kemichel dba o najwyższą jakość oferowanych w internetowym sklepie produktów.

Produkty do wyposażenia warsztatów lakierniczych

Firma doskonale zdaje sobie sprawę, że branża lakiernicza wymaga solidności zarówno ze strony producenta, sprzedawcy, jak i wykonawcy zadania, jakim jest polerowanie lub lakierowanie. Dlatego właśnie produkty, które znajduję się w sklepie, są odpowiednim wyborem przede wszystkim dla osób ceniących jakość. Do tego kupimy je w bardzo atrakcyjnych cenach.

Każdy produkt w sklepie zawiera nie tylko opis składu, ale także wskazówki dotyczące sposobu użycia – w trosce o bezpieczeństwo klienta, a także o ochronę poddawanej zabiegowi powierzchni.

Więcej: https://www.ekemichal.pl/produkty/pasty-polerskie,2,13796

Futro do polerowania - wysoki błysk Twojego samochodu

Lśniące auto bez ani jednej rysy to marzenie niejednego kierowcy. Dzięki futrom polerskim z łatwością możemy dbać o połysk karoserii, a także usunąć różne uszkodzenia i zanieczyszczenia. To jeden z najlepszych i najszybszych sposobów na uzyskanie gładkiego, lśniącego auta.

Sklep e-Kemichel oferuje różnorodne futra polerskie wysokiej jakości, o różnych średnicach i wymiarach, stworzone z naturalnych materiałów. Możesz wybrać futro zarówno z merynosa, jak i z wełny jagnięcia.

Futro polerskie pozwala na efektywne wcieranie lakieru, wosku czy innego produktu mającego nadać autu blasku. Dzięki zastosowaniu futra do polerki zużywamy mniej produktu, dzięki czemu jest to rozwiązanie ekonomiczne. Futro do polerowania jest doskonałe także do delikatnych elementów karoserii, ponieważ poprzez zastosowanie miękkiego, naturalnego włosia stwarza mniejsze ryzyko przypadkowych uszkodzeń, np. przypalenia lakieru. Duża moc cięcia i dobra wentylacja znacznie ograniczają możliwość uszkodzenia auta. Jednakże futro do polerowania samochodu wymaga ostrożności w użytkowaniu i dokładnej regulacji nacisku na auto.

Naturalne futra do polerowania

Naturalne futra pozwalają uzyskać doskonałe rezultaty w polerowaniu karoserii, ponieważ wełna podczas polerowania zachowuje się zupełnie inaczej niż sztuczne materiały, ponieważ ma lepsze parametry. Naturalne futro cieszy się dobrymi opiniami użytkowników właśnie ze względu na swoją trwałość i skuteczność.

Wysokiej jakości futra polerskie

Sklep proponuje również futro do polerki z dodatkowo wzmocnionym spodem, a także profilowane futro do polerowania ze skręcanej wełny. Dwustronne produkty tego typu to dodatkowa opcja, która zwiększa trwałość urządzenia. Szczególnie przypadnie ono do gustu osobom poszukującym wysokiej wydajności i używającym futra regularnie.

Więcej: https://www.ekemichal.pl/produkty/futra-polerskie,2,16036

Wybrany towar można odebrać ze sklepu samodzielnie lub skorzystać z wygodnej opcji wysyłki zaufaną firmą kurierską i odebrać towar w domu. Dzięki zakupom online oszczędzimy cenny czas, a firma gwarantuje, że dostarczony produkt sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Firma Kemichal Polska powstała 2015 roku, prowadzi sklep internetowy z akcesoriami polerskimi w ramach branży lakierniczej, oferując akcesoria najwyższej jakości przeznaczone dla lakierników meblowych i samochodowych.

Więcej: www.ekemichal.pl

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony