ReklamaHettich majówka

pokój dzienny

Jak zadbać o komfort swojego wnętrza? Pomoże seria Elegant

Meble

pokój dzienny

Mebleinfo   

Jak zadbać o komfort swojego wnętrza? Pomoże seria Elegant

Amix

Bez tych elementów wyposażenia wnętrza ciężko sobie wyobrazić nasze funkcjonowanie w domu czy mieszkaniu. Wieszaki i półki porządkują nasze ubrania i pozwalają na sprawne nimi zarządzanie oraz przechowywanie. Zapewniają również ład i porządek w naszej przestrzeni mieszkalnej.

Wybierając wieszaki i półki do naszego mieszkania warto stawiać na produkty najwyższej jakości, które posłużą nam przez długie lata. Zwróćmy uwagę na system półek i wieszaków serii Elegant, oferowany przez firmę Amix. Atrakcyjny design i wysoka wytrzymałość przedmiotów z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Osiem produktów serii Elegant

Seria składa się z ośmiu produktów w modnym, grafitowym kolorze. Jego uniwersalność pozwala na swobodny dobór dodatków. Doskonałym dopełnieniem mebli są zawarte w nich elementy szkła, chromowanej stali i rattanu syntetycznego. Nadają one niepowtarzalny charakter samym meblom, jak też otoczeniu, w którym się znajdują.

Półki i wieszaki Elegant bez problemu znajdą miejsce we wnętrzach urządzonych zarówno w stylu nowoczesnym, loft, boho i wielu innych.

Bez trzasków, w ciszy

Wielu z nas nie lubi tego dźwięku, gdy wysuwana półka zamyka się z charakterystycznym trzaskiem. Szczególnie w sytuacji, gdy inni domownicy jeszcze śpią, a My chcemy szybko się ubrać i wyjść z domu. Problem ten nie występuje w produktach firmy Amix. Nie tylko półki, ale również kosze i wieszaki serii Elegant wyposażone są w prowadnice z funkcją cichego domykania. Eliminuje to przesuwanie się przedmiotów we wnętrzu zbyt szybko zamkniętej półki czy wsuwanego kosza, jak też spadające z wieszaków ubrania.

Takie rozwiązanie zwiększa komfort użytkowania i pozwala zapomnieć o nieprzyjemnych dźwiękach wydawanych przez przedmioty pozbawione tego systemu.

Wygodne w codziennym użytkowaniu

Decydując się na wybór serii Elegant, możemy raz na zawsze zapomnieć o sięganiu po przedmioty umieszczone w głębi szuflady czy kosza. Pełen wysuw półki umożliwia swobodny dostęp do każdej umieszczonej w niej rzeczy, bez konieczności wyjmowania tych znajdujących się bliżej nas. Gwarantuje to cichą i komfortową pracę urządzeń przez wiele lat użytkowania. Co, obok komfortu, generuje dla nas również oszczędności w domowych budżetach.

Dodatkową zaletą nowej gamy produktów jest ich prosty montaż i regulacja. Pozwala to na samodzielne ustawienie zakupionych urządzeń, bez konieczności wydawania pieniędzy na ich montaż przez osoby trzecie.

Zadbaj o eleganckie wnętrze i swoje ubrania

Seria Elegant, oprócz tradycyjnych produktów, zawiera też m.in. wieszaki na spodnie, krawaty itd. Pozwala to na jeszcze lepsze przechowywanie ubrań i dodatków, na które w tradycyjnych szafach często trudno jest znaleźć dobre miejsce. Niezwykle trwała półka wielofunkcyjna o symbolu DX003, wykonana z aluminium i chromowanej stali, posłuży nam przez długie lata. Ciekawym, a zarazem niezwykle praktycznym elementem szafy jest aluminiowa szuflada na drobne elementy garderoby tj. bielizna, biżuteria czy paski (symbol DX006). Jej powierzchnia podzielona jest na małe szufladki o układzie szachownicowym, co ułatwi nam segregowanie mniejszych elementów garderoby. Raz na zawsze pozwala to pozbyć się problemu gubiących się kolczyków, skarpetek czy pasków, które od teraz mają swoje własne miejsce. Bardzo problematyczne przechowywanie obuwia również nie stanowi już trudności. Dostępna w serii Elegant półka o wysokości 140 mm (symbol DX007) to doskonały sposób na utrzymanie porządku wśród posiadanych przez nas butów.

Innym, trudnym do przechowywania elementem garderoby są spodnie. Leżące na półce często się gniotą i wymagają prasowania. Rozwiązaniem tego problemu są wieszaki na spodnie firmy Amix.

W serii Elegant dostępne są one w dwóch wariantach: model DX004 wykonany z aluminium, który ma wysokość 75 mm oraz model DX005 (połączony dodatkowo z koszem na odzież, bieliznę itd.) o wysokości 115 mm. Seria zawiera też wysuwane, podwieszane, aluminiowo-stalowe wieszaki do spodni: DX011 o szerokości 320 mm i wysokości 155 mm, DX012 o szerokości 640 mm i wysokości 125 mm oraz DX013 o szerokości 97 mm i wysokości 125 mm.

Seria półek i wieszaków Elegant to doskonały wybór dla wszystkich dbających o wystrój swojego wnętrza oraz o jakość i wygląd przechowywanych ubrań. Szeroki wybór produktów, również tych o nietypowych zastosowaniach, znacząco ułatwi nam robienie porządków w szafie czy garderobie. Wybierając produkty firmy Amix, możemy cieszyć się wieloletnim komfortem ich używania.

Więcej informacji na stronie producenta: https://amix.pl/pl/ 

Poleć innym

GALERIA ZDJĘĆ

Jak zadbać o komfort swojego wnętrza? Pomoże seria Elegant
Jak zadbać o komfort swojego wnętrza? Pomoże seria Elegant
Jak zadbać o komfort swojego wnętrza? Pomoże seria Elegant

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony