ReklamaSchattdecor

pokój dzienny

Modułowość mebli – co to oznacza?

Meble

łazienka

Mebleinfo   

Modułowość mebli – co to oznacza?

Deftrans

Dziś decydując się na zakup mebli, akcesoriów czy innych elementów wyposażenia wnętrz szukamy zwykle rozwiązań, które będą w całości dopasowane do naszych potrzeb i naszego stylu życia. Współcześnie personalizacja odgrywa kluczową rolę i stanowi nierzadko znaczącą przewagę rynkową nad innymi oferowanymi przez firmy produktami. Meble modułowe to te, po które klienci sięgają bardzo często ze względu na elastyczność elementów w dopasowaniu do wnętrza i potrzeb. Jakie jeszcze są ich zalety i co właściwie niesie za sobą modułowość mebli?

Meble modułowe dają dowolność miksowania i łączenia ze sobą poszczególnych elementów zestawów. Dzięki temu możemy dowolnie konfigurować sety i dopasowywać je do naszych potrzeb, a także do wymiarów wnętrza. To doskonała alternatywa dla mebli wykonywanych przez stolarza, a ich przewagą jest niższa cena i szybsza realizacja zamówienia.

Mieszaj i łącz do woli!

Meble modułowe to wygoda użytkowania i możliwość dowolnego konfigurowania elementów wchodzących w skład danego zestawu.

– Meble modułowe są dostępne w wielu rozmiarach, a oprócz tego możliwy jest także wybór ich wykończenia, koloru i uchwytów. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć mebel dopasowany zarówno wymiarowo, jak i stylistycznie do naszego wnętrza. Pozwala nam to skonfigurować dokładnie taki model, który będzie odzwierciedleniem naszych oczekiwań. Meble modułowe zostały zaprojektowane w sposób, który umożliwia tworzenie dowolnych konfiguracji, tworząc funkcjonalne oraz spójne stylistycznie i wymiarowo zestawy – radzi ekspert marki NAS, producenta łazienkowych mebli modułowych.

STOP nieustawnym wnętrzom

Wnęki, skosy, wąskie, ciasne i nieustawne pomieszczenia to problem wielu ludzi mierzących się z koniecznością umeblowania takiego wnętrza. To właśnie z myślą o tak problematycznych przestrzeniach powstał koncept na meble systemowe, które pozwalają w pełni wykorzystać potencjał na pozór trudnego w aranżacji pomieszczenia. Nie straszne im są nie tylko wnęki i skosy, ale także przestrzenie wokół i nad pralką oraz te przy suficie.

Można nimi zabudować wc, stworzyć ciekawe zestawy meblowe, które sprawdzą się świetnie nie tylko w łazience. Meble modułowe bowiem sprawiają, że w przypadku niewielkiego pomieszczenia możliwa jest również zabudowa przestrzeni pod sufitem i stworzenie tzw. pawlacza, który stanowi idealne miejsce do przechowywania tych rzadziej używanych przedmiotów.

Atrakcyjna cena mebli modułowych

Meble produkowane na szeroką skalę są zwykle tańsze niż te stworzone przez rzemieślnika na specjalne zamówienie klienta. Zatem ogromną zaletą mebli modułowych jest ich stosunkowo niska cena i dostępność.

– Warto wspomnieć, że meble modułowe produkowane na szeroką skalę wcale nie odznaczają się niższą jakością niż te tworzone przez stolarza. Na cenę wpływa bowiem zasięg, skala produkcji oraz stopień zaawansowania parku maszynowego w fabryce. Im więcej mebli produkujemy tym koszty wyprodukowania pojedynczego egzemplarza maleją. Na jakość mebla wpływają materiały wykorzystane do jego wyprodukowania, jego wykończenie, zastosowane komponenty. Warto jednak zaznaczyć, że na wymienione wyżej aspekty często wpływ ma właśnie klient, którego wybory warunkują cenę ostateczną zestawu mebli – mówi ekspert marki NAS.

Meble modułowe to idealne rozwiązanie do wnętrz, a szczególnie łazienek, których metraż i przeszkody konstrukcyjne często nie pozwalają na całkowitą dowolność aranżacyjną. Ich ogromną zaletą jest również wysoka jakość, która w niczym nie ustępuje meblom niemodułowym.

Dzięki rozwiązaniom oferowanym przez doświadczone przez lata firmy produkujące meble modułowe mamy szansę stworzyć przestrzeń komfortową, w której każdy centymetr został wykorzystany w sposób przemyślany. Za ich pomocą możemy tworzyć pojemne szafy i zabudowy meblowe nawet w niewielkim i nieustawnym pomieszczeniu.

Meble modułowe, inaczej nazywane systemowymi, to również wygoda w codziennym użytkowaniu i możliwość dowolnej konfiguracji elementów wchodzących w skład setu. Nie ma mowy zatem o nudzie, to meble dopasowują się do nas, zmieniając się i odpowiadając tym samym na nasze potrzeby.

Poleć innym

GALERIA ZDJĘĆ

Modułowość mebli – co to oznacza?
Modułowość mebli – co to oznacza?
Modułowość mebli – co to oznacza?
Modułowość mebli – co to oznacza?

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony