ReklamaSenoplast A1

sypialnia

Idealna szafa to szafa na wymiar

Meble

sypialnia

Mebleinfo   

Idealna szafa to szafa na wymiar

Studio93

Idealna szafa na wymiar może mieć pojedynczy drążek albo całe mnóstwo półek. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji klienta. Elegancki loft albo rustykalny domek – w każdej możliwej przestrzeni doskonale sprawdzi się właśnie szafa na wymiar. Koszt mebla jest uzależniony od stopnia skomplikowania projektu oraz ilości zużytych materiałów.

Szafa na wymiar pozwala w pełni wykorzystać dostępną przestrzeń. Od teraz w nieużytecznej dotąd wnęce albo mało ustawnym przedpokoju mogą znaleźć swoje miejsce właśnie szafy pod wymiar. To doskonały sposób na uporządkowanie mieszkania.

Szafa do przedpokoju na wymiar – praktyczne zagospodarowanie przestrzeni

Szafa, przedpokój, na wymiar, cena, rozmiar – to właśnie takie hasła wpisują w wyszukiwarkach osoby decydujące się na remont albo przemeblowanie przedpokoju. Prawdą jest, że znalezienie mebla, który spełniałby wszystkie pokładane w nim nadzieje, nie jest prostą sprawą. Na szczęście istnieje możliwość zamówienia szafy do przedpokoju na wymiar

Taki mebel z pewnością ułatwia zachowanie porządku. Kluczowym aspektem przy wyborze odpowiedniej szafy jest także wielkość samego pomieszczenia. Przy niewielkim metrażu można zdecydować się np. na model z drążkami, który pomieści najczęściej używane ubrania wierzchnie. Szafa do przedpokoju może być także największym tego typu meblem w całym mieszkaniu. Wówczas mogą się w niej znaleźć nie tylko drążki, ale także półki i szuflady.

Dużą popularnością cieszą się szafy przesuwane do przedpokoju. To niezwykle praktyczne rozwiązanie, które pomaga zaoszczędzić sporo miejsca. W ofercie Studio 93 znalazły się także nadstawki do szafy do przedpokoju na wymiar.

Szafy w przedpokoju stają się czasem także miejscem, w którym przechowuje się rozmaite urządzenia gospodarcze. W takim przypadku znakomitym wyborem będzie model, który posiada specjalnie wyznaczone miejsce na deskę do prasowania.

Przedpokój jest miejscem, w którym powinna zmieścić się choć niewielka szafa. Nawet mały mebel pomoże wprowadzić we wnętrzu ład i porządek, a wszystkie walające się akcesoria znajdą wreszcie swoje miejsce. Do niewielkich pomieszczeń nadają się zwłaszcza szafy przesuwane.

Szafa do sypialni na wymiar – aranżacja przestrzeni

Przedpokój nie jest jedynym pomieszczeniem, do którego pasują tego typu meble. Równie dobrze sprawdzają się one w sypialni.

Sypialnia o małym metrażu będzie doskonałym miejscem dla pojedynczej szafy, wewnątrz której może znajdować się np. drążek albo półki. Wszystko w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Niektórzy decydują się także na zakup dwóch pojedynczych modeli, z których powstaje jedyna w swoim rodzaju szafa do sypialni.

Na wymiar robiona jest m.in. głębokość oraz szerokość korpusu. Sprawia to, że z łatwością uda się stworzyć odpowiedni mebel nawet do wnętrza, które do tej pory wydawało się mało ustawne.

Niektóre szafy na wymiar do sypialni osiągają pokaźne rozmiary. Są klienci, którzy chcą w ten sposób utworzyć zabudowę na całej długości ściany. Metoda taka jest popularna, zwłaszcza gdy w mieszkaniu żyje parę osób. Trudno wówczas o lepsze rozwiązanie niż starannie wybrane szafy na wymiar.

Sypialnia nadal zachowuje swój wypoczynkowy charakter, a jednocześnie staje się niezwykle funkcjonalna. Praktyczna, ładna i ponadczasowa – tak właśnie prezentuje się szafa na wymiar. Cena oraz możliwość indywidualnego projektu są kolejnymi czynnikami, które przekonują sporo osób do tego typu mebli.

Projektowanie szafy na wymiar online – szybko i skutecznie

Obecna technologia daje wiele możliwości, a jedną z nich jest właśnie projektowanie szafy na wymiar. Przy konfiguracji mebla wybiera się m.in. szerokość, wysokość oraz głębokość korpusu. Tak właśnie powstaje wymarzona szafa na wymiar.

Projekt obejmuje także m.in. wybór ilości półek oraz wymiarów przestrzeni dolnej. Istnieje także możliwość ustalenia kierunku otwierania frontu. Projektowanie szafy na wymiar online jest niezwykle komfortowym zajęciem.

Zamawiając mebel poprzez stronę można mieć pewność, że właśnie tak miała wyglądać wymarzona szafa na wymiar. Projekt online od razu podlega wizualizacji, dzięki czemu nie trzeba poddawać próbie swojej wyobraźni. Projektowanie szafy na wymiar obejmuje również wybór płyty na fronty. Klient decyduje również o tym czy woli mebel z nóżkami czy bez nóżek. W ten sposób może powstać prawdziwie unikalna szafa na wymiar.

Projekt online obejmuje także wydłużanie oraz zwiększanie głębokości boków. To doskonałe rozwiązanie zwłaszcza do wnętrz, które dotychczas wydawały się mało ustawne. Nie potrzeba wiele, by powstała wymarzona szafa na wymiar. Projekt zajmuje zaledwie parę minut, za to efekt końcowy przerasta najśmielsze oczekiwania.

Wystarczy chwila skupienia, aby powstała niesamowita szafa na wymiar. Cena produktu oraz jego znakomita jakość są tym, co przypadnie do gustu każdemu klientowi.

Ile kosztuje szafa na wymiar?

Cena takiego mebla jest ściśle uzależniona od wielkości szafy, a także od rozstawienia w niej szafek i półek. Koszt szafy na wymiar przeważnie waha się w okolicach kilkuset złotych. Jeżeli chciałoby się precyzyjnie odpowiedzieć na pytanie, ile kosztuje szafa na wymiar, trzeba by było najpierw ściśle określić swój projekt.

Dzięki szerokiej ofercie wyboru w jednym miejscu można wybrać odpowiednie szafy na wymiar do przedpokoju oraz szafy na wymiar do sypialni. Niewątpliwym plusem zakupu personalizowanych mebli jest możliwość utrzymania spójnego stylu w całym mieszkaniu.

Ponadto wszystkie porozrzucane po mieszkaniu ubrania i bibeloty mogą znaleźć swoje miejsce właśnie wewnątrz szafy na wymiar.

Więcej informacji na: www.fabrykamebli.pl

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony