ReklamaRehau A1 01.02.2022

sypialnia

Sen bogów, idealnie dopasowana oferta Hypnos Contract Beds

Sen bogów, idealnie dopasowana oferta Hypnos Contract Beds

Home & Hotel Solutions

Co takiego jest w luksusowych hotelowych pokojach, że noce w nich spędzone, nawet te samotne, okazują się wspaniałe? Zasypiamy chwilę po przyłożeniu głowy do poduszki, a ranek witamy wypoczęci i zrelaksowani. Nie budzimy się w nocy, nie przekładamy się z boku na bok, że po prostu śpimy jak dzieci?

Profesjonaliści wiedzą doskonale, co jest warunkiem tak dobrego snu, który przychodzi do nas podczas hotelowych nocy. Tajemnica tkwi w jakości łóżek i materacy. A goście właśnie tego oczekują – chcą spędzić noc w bardziej komfortowym miejscu, niż ich własny dom.

Materac Hypnos z oferty Hypnos Contract Beds w Nicolaus Hotel & Culinary - butikowym hotelu położo-nym w centrum Torunia. W eleganckich wnętrzach zastosowano materiały najwyższej jakości. Mimo, że urządzone współcześnie, pokoje są bardzo przytulne i niezwykle komfortowe, także dzięki wysokiej klasy materacom.

 Sen to zdrowie

- W łóżku spędzamy średnio aż jedną trzecią życia i warto pamiętać, że nie ma drugiego takiego mebla, który by w tak dużym stopniu wpływał na nasze samopoczucie i zdrowie. O to, by kręgosłup w nocy pozostawał w linii prostej, a każdy centymetr ciała miał podparcie dba właśnie materac. Nieodpowiedni powoduje, że w nocy się wybudzamy, co z kolei prowa-dzi do zaburzenia głębokiej fazy snu, a ona jest kluczowa, jeśli chodzi o regenerację - prze-konuje Bartłomiej Świtkowski, ekspert w dziedzinie dobrego snu, właściciel Home & Hotel Solutions, przedstawiciela Hypnos Contract Beds w Polsce.

Piąte pokolenie

Hypnos to brytyjska firma rodzinna o ponad stuletniej tradycji. Wielokrotnie nagradzana, od pokoleń związana z rodziną królewską. W 1929 roku za swoje produkty otrzymała akredytację brytyjskiej rodziny królewskiej – Royal Warrant of Appointment i może się nią szczycić do dziś. Hypnos wytwarza łóżka tradycyjnymi, rzemieślniczymi metodami. Czerpie z tradycji, wykorzystując jednocześnie najnowsze badania i technologie. Ręcznie wykonane w warsztatach w Buckinghamshire materace i łóżka Hypnos można znaleźć na luksusowych jachtach, w pałacach i najlepszych hotelach.

Łóżko w pałacowej komnacie powinno być królewskie. Takie jest też to w pokoju Double Deluxe Gustawa Flauberta w hotelu Quadrille Relais & Châteaux w Gdyni. Fantazyjny, pikowany zagłówek podkreśla wyjątkowość wnętrza, a królewski sen zapewnia wysokiej klasy materac od Hypnos Contract Beds.

Dookoła świata

Hypnos Contract Beds jest czołowym dostawcą łóżek hotelowych nie tylko w Europie, lecz i na całym świecie. Eksperci marki wiedzą, że każdy hotel i każdy z gości ma odmienne potrzeby i oczekiwania. Dlatego rozwiązania, które proponuje brytyjska firma są bardzo zróżnicowane, dopasowane do rodzaju obiektu i wielkości hotelowego pokoju. Także oferta marki reprezentowanej w Polsce przez Home& Hotel Solutions (www.hhsolutions.pl) pod względem wzornictwa jest różnorodna. Hypnos Contract Beds jest dedykowanym dostawcą łóżek i materacy do renomowanych sieci hotelowych takich jak Marriott International, InterContinental Hotel Group, The RoccoForte Collection, Campbell Gray Hotels, Premier Inn, Corin-thia, Millennium, Jumeirah i Van der Valk, a także w uroczych hotelach butikowych. W Polsce najlepiej wyspać możemy się w Katowicach, w Court Yard by Marriott i Marriott Moxy, w Warszawie - Marriott Renaissance, w Court Yard by Marriott i Marriott Moxy w Szczecinie oraz w poznańskim Marriott Moxy i rzeszowskim Holiday Inn Express, a także w hotelu Qu-adrille Relais & Châteaux w Gdyni, Aries Hotel & Spa w Zakopanem oraz w Wiśle, Nicolaus Hotel & Culinary w Toruniu.

Osiem kroków ku doskonałości

Wyspecjalizowany zespół zarządzania projektami zapewnia klientom serwis składający się z ośmiu etapów. Począwszy od konsultacji i stworzenia projektu na specjalne zamówienie, poprzez dostawę, instalację, aż po utylizację starego łóżka oraz dożywotnie wsparcie marketingowe. To połączenie korzyści praktycznych i finansowych jest tym, co wyróżnia łóżka kontraktowe marki Hypnos. Na doskonałość serwisu wpływa niewątpliwie rozległa sieć przedstawicieli zaopatrujących klientów hotelowych lokalnie. Zespół wyspecjalizowanych przedstawicieli hotelarstwa kontraktowego znajduje się także w Polsce.

Designerski pokój typu Executive King w hotelu  Renaissance Warsaw Airport, należącego do sieci Marriott Int.  w Warszawie. Śnieżnobiałe podwójne łóżko Hypnos z niebieskimi poduszkami wygląda naprawdę zachęcająco.

Bezpiecznie, higienicznie, wygodnie

Na wysoką jakość materacy Hypnos Contract Beds mają wpływ dziesiątki elementów, między innymi: wypełnienie, tkaniny, ognioodporność, fachowe pikowanie, które zwiększa trwałość produktu, środki zapobiegające owadom, przewiewność, konfiguracja sprężyn kieszeniowych. Technologia HypnosProtect ™ zapewnia najbezpieczniejsze, najczystsze i naj-zdrowsze środowisko do spania. AntiBug Hypnos Protect™ to skuteczna ochrona przed rozmnażaniem się roztoczy, pluskiew, bakterii oraz powstawaniem grzybów. Każdy z mate-racy poddawany jest specjalnym testom – Pressure Mapping (mapowaniu nacisku). Testy te mają za zadanie zbadanie siły nacisku z jaką ciało oddziałuje na materac. To najważniejsze, by hotelowy gość niezależnie od postury, wzrostu, wagi czuł taki sam, doskonały kom-fort snu. Wszystkie łóżka i materace Hypnos posiadają aktualne, bardzo wysokie atesty trudnopalności CRIB-5. Pięcioletnia gwarancja świadczy o  trwałości produktów Hypnos Contract Beds.

Najlepszy przykład na to, że łóżka z oferty Hypnos Contract Beds dopasować można do dowolnego stylu wnętrza, nawet zakopiańskiego. Na zdjęciu inspirowany folklorem góralskim pokój w Aries Hotel & Spa w Zakopanem.

 Kompletowanie łóżka

Hypnos Contacts Beds oferuje hotelarzom 6 różnych modeli materacy w 9 wymiarach oraz 6 podstaw ze wszystkimi dodatkowymi funkcjami. Dzięki badaniom nad mapowaniem nacisku, materace marki Hypnos są uniwersalne, równie wygodne dla każdego hotelowego gościa, niezależnie od jego postury. W standardowej wersji marka proponuje solidne podstawy z litego drewna. Do podstawy łóżka klient dobiera zagłówek, który ma największy wpływ na wygląd i styl mebla. Firma oferuje szeroki wybór wezgłowi: tradycyjne i z bocznymi skrzydłami, wysokie i płytkie, proste i ozdobne. A wybór nie będzie łatwy, w swojej ofercie Design For Sleep Hypnos ma aż 60 wzorów tkanin obiciowych. Marka oferuje także łóżka wykonywane na zamówienie. Wszechstronność proponowanych rozwiązań pozwala maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń pokoju hotelowego i dopasować produkt do budżetu klienta.

Odpowiedzialność za planetę

Hypnos Contracts Beds wśród ośmiu punktów serwisowych, które zapewnia swoim kontrahentom ma także wyjątkową usługę - utylizację łóżek – demontaż i oddanie surowców do recyclingu, do ponownego wykorzystania w innych branżach. Należy także podkreślić, że brytyjska marka Hypnos podczas produkcji nie emituje do atmosfery dwutlenku węgla, nie naruszając tym samym równowagi ekologicznej.

Dystrybutorem łóżek i materacy brytyjskiej marki Hypnos Contract Beds w Polsce jest firma Home & Hotel Solutions www.hhsolutions.pl

Poleć innym

GALERIA ZDJĘĆ

Sen bogów, idealnie dopasowana oferta Hypnos Contract Beds
Sen bogów, idealnie dopasowana oferta Hypnos Contract Beds
Sen bogów, idealnie dopasowana oferta Hypnos Contract Beds
Sen bogów, idealnie dopasowana oferta Hypnos Contract Beds
Sen bogów, idealnie dopasowana oferta Hypnos Contract Beds
Sen bogów, idealnie dopasowana oferta Hypnos Contract Beds
Sen bogów, idealnie dopasowana oferta Hypnos Contract Beds
Sen bogów, idealnie dopasowana oferta Hypnos Contract Beds
Sen bogów, idealnie dopasowana oferta Hypnos Contract Beds
Sen bogów, idealnie dopasowana oferta Hypnos Contract Beds
Sen bogów, idealnie dopasowana oferta Hypnos Contract Beds
Sen bogów, idealnie dopasowana oferta Hypnos Contract Beds

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony