ReklamaSenoplast - bez plam

pokój dziecięcy

Doceń zalety aluminium w swoim wnętrzu

Doceń zalety aluminium w swoim wnętrzu

Zobal

Zadbamy o Twoje wnętrze. W każdym detalu i w wielu wykończeniach koloru, począwszy od oferowanej anody a skończywszy na palecie RAL. Z wielką troską o nasze produkty i o swoich klientów. Chcemy by czuli się bezpiecznie i dumnie, z pełną satysfakcją kupowali produkty sygnowane naszym logo, aranżowali je w swoich wnętrzach, polecali je we wnętrzach bliskich im osób.

Jeśli chcesz żyć w świadomości tego co posiadasz w swoim otoczeniu, być spokojny o to co robisz dla środowiska, jednocześnie mając na uwadze współczesne trendy, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Dowiesz się w nim o marce, która doskonale rozumie potrzeby troski o naturę. Od produkcji aż do sposobu pakowania towaru. Dlatego ważna powinna być świadomość pochodzenia aluminium.

Aluminium to inaczej glin

Glin z kolei uzyskuje się z boksytu, który jest naturalną skałą osadową. Jego produkcja nie zaburza naturalnego środowiska. Jest to materiał, który można poddawać wielokrotnemu recyklingowi. Z kolei nadawanie wykończenia, czyli anodowanie aluminium to nic innego jak kąpiele w roztworach kwasu. Precyzyjne frezowanie i wykończenie poprzez anodowanie, lakierowanie lub chromowanie tworzą zachwycające połączenie designu i solidności, a przy okazji podkreślając jego lekkość.

Tym wszystkim może się pochwalić Zobal

Jest jednym z liderów obróbki aluminium od surowego profilu aż po wspomniane wykończenia. W swojej ofercie posiada akcesoria do kuchni, uchwyty meblowe (przykręcane, przyklejane, krawędziowe i frezowane), systemy zamówione na wymiar klienta takie jak system ścienny czy regałowy. Fronty do mebli produkowane z kilkunastu rodzajów profili, które można wypełnić posiadaną przez firmę bogatą ofertą szkła, od ornamentowych aż po Lacobel. Doskonale sprawdzą się nie tylko w kuchni. Nowe ramy Z-22, Z-23 oraz Z-24 można łączyć z zawiasem ukrytym w korpus. Dzięki zastosowaniu przeziernego szkła ta technologia niewątpliwie osiąga zdumiewający efekt. Kolejną ogromną zaletą technologii ram Z-22, Z-23 oraz Z-24 jest maksymalna wysokość do 3 metrów bez wzmocnień i szprosów.

Kolor frontów w czarnej anodzie połączone brązowym lub grafitowym szkłem to doskonała zabudowa garderoby lub odświeżony design dla nudnych biurowych wnętrz.

Kształt ogranicza tylko wyobraźnia

W nowoczesnych wnętrzach doskonale odnajduje się autorski regał IQube do wyboru o dwóch grubościach przekroju profilu 16 i 22 milimetry. Nadaje się do każdego pomieszczenia. Kształt nadaje wyobraźnia. Możliwość zamontowania półek z płyty lub szkła. To jak go zaaranżujesz w swoim otoczeniu zależy tylko od Ciebie. Postaw na podłodze lub powieś na ścianie. A niezaprzeczalnie jego forma, kształt i wyraz są uniwersalne. Regał robi zawrotną karierę także dzięki swojej lekkości. Najlepiej przekonaj się o tym sam. System bezuchwytowy, który zastąpi Ci uchwyty, w doskonały sposób pozwoli Ci zaaranżować kuchnię tak, abyś nie musiał się martwić o kolizję uchwytów, gdy otwierasz fronty. Blat stworzy jedną linię z frontami. Jednocześnie dodasz wyrazu i charakteru swojej kuchni systemem bezuchwytowym w kolorze czarnym, aluminiowym bądź złotym.

Doceń zalety aluminium. Bądź dumny z tego co posiadasz, w jaki sposób to pozyskałeś oraz jak przyczyniasz się do ochrony środowiska. Z przyjemnością przebywaj we wnętrzach, których jakość sygnuje Zobal. Uzależnij się od idealnie wykończonego profilu Zobal.

Zakład Obróbki Aluminium
Siedlisko 81A
64-910 Trzcianka POLSKA

 sekretariat@zobal.com.pl
 +48 67 216 80 00
www.zobal.com.pl

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony