ReklamaRehau A1

kuchnia

Czas opanować pudełkowy chaos w kuchni

Meble

kuchnia

Mebleinfo   

Czas opanować pudełkowy chaos w kuchni

PEKA

Każdy z nas ma je w swojej kuchni. Każdy też wie, jak ciężko je przechowywać w odpowiednim porządku. W tym miejscu kuchni, gdzie je przechowujemy, zawsze panuje chaos. Chodzi o pojemniki na żywność i ich pokrywki. Każdy z nas to zna. Tymczasem firma PEKA znalazła sposób na ich przechowywanie w odpowiednim porządku.

Pudełkowy chaos

Plastikowe pudełka są bardzo przydatne, kiedy chcemy przechować w nich żywność czy produkty spożywcze. Problem pojawia się wówczas, gdy przechowujemy je puste w szafkach czy szufladach mebli kuchennych. Praktycznie każdy z nas zna ten chaos, jakie panuje gdy pudełka i pokrywki próbujemy upchnąć w szafce kuchennej.

Tymczasem marka PEKA znalazła rozwiązanie tego problemu. System SpaceFlexx to najlepszy sposób na przechowywanie pudełek i pokrywek, ponieważ doskonale dopasowuje się do ich kształtu. Teraz wystarczy, że raz ułożycie je w szufladzie tak jak chcecie – według wielkości, kształtów czy kolorów – a od tej pory każde wieczko i pudełko pozostanie na swoim  miejscu.

Praktyczny prezent pod choinkę

Jeśli ktoś z naszych bliskich, znajomych uwielbia prezenty praktyczne, użytkowe, warto rozważyć zakup SpaceFlexx. To rozwiązanie przyda się zwłaszcza w okresie świątecznym, gdy przechowujemy w pudełkach wiele produktów żywnościowych. Jeśli więc chcecie pomóc bliskim zapanować nad pudełkowym chaosem, pomyślcie o praktycznym organizerze do szuflady. SpaceFlexx doskonale sprawdzi się jako prezent pod choinkę!

Elastyczny organizer

SpaceFlexx to system, składający się z bocznych ramek i elastycznych przegródek wewnętrznych, które wykonano z oryginalnego tworzywa nesttex®, idealnie dopasowującego się do kształtu przechowywanych pojemników. Specjalny, produkowany w Niemczech, zaawansowany technologicznie materiał może być prany w pralce, co ma szczególne znaczenie w przypadku przechowywania pojemników mających kontakt z żywnością.

Optymalne dopasowanie

SpaceFlexx to niesłychanie praktyczny organizer, który nie tylko dostosowuje się do kształtu pudełek,  ale również do wielkości szuflady. Dzięki dwustopniowej regulacji szerokości: 472 lub 520 mm, konstrukcja pasuje do szuflad o minimalnej szerokości frontu 600 mm. Proponowany przez markę Peka system pozwala optymalnie wykorzystać przestrzeń, umożliwiając pełen wgląd w zawartość szuflady.

Więcej informacji o systemie SpaceFlexx na stronie: www.peka.pl.

Poleć innym

GALERIA ZDJĘĆ

Czas opanować pudełkowy chaos w kuchni
Czas opanować pudełkowy chaos w kuchni
Czas opanować pudełkowy chaos w kuchni
Czas opanować pudełkowy chaos w kuchni
Czas opanować pudełkowy chaos w kuchni
Czas opanować pudełkowy chaos w kuchni

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony