ReklamaHafele free space A1

kuchnia

Czerń w kuchni? Najnowsze modne trendy od Blanco

Biznes

nowości

Meble

kuchnia

Mebleinfo   

Czerń w kuchni? Najnowsze modne trendy od Blanco

Comitor

Już wkrótce firma Comitor wprowadzi na polski rynek nowe produkty niemieckiej marki Blanco. Co interesujące, w ofercie sprzedażowej znajdą się dwie czarne baterie o matowym wykończeniu oraz dozownik do płynów w tym samym kolorze. Jak wskazuje Comitor, jest to odpowiedź na aktualne trendy w projektowaniu kuchni.

– Blanco zachwyca klientów zarówno oryginalnym wzornictwem, jak i innowacyjnością. Firma buduje swoją pozycję poprzez wprowadzanie na rynek urządzeń wysokiej jakości a przy tym jest odpowiedzialna społecznie. Przejawia się to poprzez oferowanie nowych rozwiązań, na przykład baterii z filtrem do wody, które pozytywnie oddziałują na środowisko – przekonuje Magdalena Wrońska-Shohag, Wiceprezes Zarządu Comitor.

Nowe modele marki Blanco to przede wszystkim  bateria Linus oraz Linus-S (z wyciąganą wylewką), a także dozownik o nazwie Lato. Co ważne, każdy z nich jest w kolorze czarnym, matowym. Do tej pory dostępne były modele o antracytowej barwie, jednak posiadały wyróżniki w kolorze stalowym.

Teraz, w przypadku premierowych produktów, cały asortyment jest w kolorze czarnym. Dużą zaletą tych urządzeń jest regulator strumienia napowietrzający wodę aż w 50 proc. Dzięki temu, nawet przy wysokiej komorze, nie ma problemu z zachlapaną powierzchnią a ponadto zużywa się mniej wody.

Jeśli chcemy instalować czarne, matowe baterie warto wiedzieć w jakich konkretnie stylach wyposażenia wnętrz dobrze się odnajdą.

Styl skandynawski

Kojarzy nam się głównie z jasnym wnętrzami i dużą ilością bieli oraz szarości. Jednak czarne elementy w prostej formie także doskonale wpisują się w stylistykę takich pomieszczeń. W tym przypadku powinno się unikać zbędnych „ozdobników” i postawić na funkcjonalność. Największą rolę odgrywają tu detale, więc jako dopełnienie monochromatycznych kolorów często stosuje się drewno.

Styl industrialny

Efekt stylu industrialnego można uzyskać poprzez ściany wypełnione cegłą w naturalnym kolorze albo stosując efekt surowego tynku. Do takich wnętrz szczególnie pasują czarne i matowe wykończenia, loftowe oświetlenie i stonowane dodatki. Taki styl szczególnie dobrze sprawdza się się w przestronnych pomieszczeniach.

Minimalizm

Połączenie bieli i czerni to przejaw kwintesencji eleganckiego wystroju wnętrza. Minimalistyczna kuchnia wcale nie musi być nudna. To rozwiązanie dla osób lubiących przebywać we wnętrzach, w których dominuje ład a przede wszystkim spokój. Poza tym w zależności od nastroju, można wzbogacić je o dodatki w różnych kolorach. Tutaj liczy się ergonomia. Większość sprzętów i naczyń powinna znaleźć się poza zasięgiem wzroku.

***

Firma Comitor to jedyny w Polsce importer kontraktowy urządzeń kuchennych klasy premium: zlewozmywaków i baterii z akcesoriami, systemów sortowania odpadów niemieckiej marki Blanco, wyciągów i okapów kuchennych Novy, a także sprzętu AGD Küppersbusch i urządzeń do utylizacji odpadów Insinkerator. Firma Comitor działa od 1994 r. i specjalizuje się w wyposażeniu kuchni oraz gastronomii.

Jest wielokrotnym laureatem prestiżowych konkursów, takich jak Diamenty Forbes’a, Gazele Biznesu, Solidna Firma, a oferowane przez nią produkty otrzymały liczne nagrody, m.in.: Red Dot Design Award. Główna siedziba firmy mieści się w Łodzi, gdzie mieści centrum serwisowe i logistyczne oraz salon firmowy. Klienci z Warszawy mogą zapoznać się z aktualną ofertą Comitor  np. w Centrum Wyposażenia Wnętrz DOMOTEKA

https://comitor.pl   

Poleć innym

GALERIA ZDJĘĆ

Czerń w kuchni? Najnowsze modne trendy od Blanco
Czerń w kuchni? Najnowsze modne trendy od Blanco
Czerń w kuchni? Najnowsze modne trendy od Blanco
Czerń w kuchni? Najnowsze modne trendy od Blanco
Czerń w kuchni? Najnowsze modne trendy od Blanco

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony