ReklamaRehau A1
Duropal XTreme plus – laminat do zadań specjalnych

Pfleiderer

Kuchnia to miejsce gdzie o uszkodzenie mebli i ich elementów jest nietrudno. Dlatego warto docenić laminat Duropal XTreme plus, który otrzymał prestiżową nagrodę „Red Dot”. Ten materiał odporny jest na obicia, wszelkie zabrudzenia i wysokie temperatury.

-Powierzchnie mebli i zabudowy wnętrz to rzeczy intensywnie użytkowane. Dotyczy to szczególnie kuchni, gdzie meble narażone są na uderzenia, wysoką temperaturę i zabrudzenia. Tak lubiane przez klientów matowe powierzchnie były do tej pory niepraktyczne ze względu na dużą widoczność odcisków palców i zabrudzeń. Rozwiązaniem tego problemu jest niezwykle szlachetny, a zarazem trwały laminat XTreme plus. Odciski palców nie są widoczne, a tłuste plamy łatwo dają się z niego usunąć - mówi Christian Stiefermann, kierownik zarządzania produktem w dziale laminatów HPL i elementów Pfleiderer.

Bardzo ważną cechą XTreme plus jest wysoka wytrzymałość na ścieranie i zarysowania. Świetnie sprawdza się w zastosowaniach pionowych, jak również w bardzo wymagających zastosowaniach poziomych.

- Głęboko matowa, aksamitna struktura nadaje laminatowi ciepły, miękki i jedwabisty wygląd. „Oprócz właściwości użytkowych klient otrzymuje produkt o niezwykłej głębi kolorów” — mówi Stiefermann.

Do tego bardzo łatwo utrzymać go w czystości, co jest bardzo ważne w każdej kuchni. Poza tym nie pozostawia odcisków palców i tłustych plam. Wysokogatunkowy laminat spełnia wszystkie wymagania odnośnie wytrzymałości na ścieranie, uderzenia i zarysowania, dlatego znakomicie sprawdza się w poddawanych wysokim obciążeniom zastosowaniach pionowych i poziomych w obiektach intensywnie użytkowanych.

Dodatkowo stanowi atrakcyjne wykończenie powierzchni mebli i elementów wystroju wnętrza o wysokich walorach użytkowych i estetycznych. Znajdzie zastosowanie w obiektach mieszkalnych i komercyjnych. Produkt posiada certyfikaty dopuszczające go do kontaktu z żywnością. Laminat XTreme plus jest odporny na działanie domowych środków czyszczących i dezynfekcyjnych, co bardzo ułatwia usuwanie codziennych zabrudzeń.

 Dalsze informacje dostępne są na stronie www.red-dot.de

Poleć innym

GALERIA ZDJĘĆ

Duropal XTreme plus – laminat do zadań specjalnych
Duropal XTreme plus – laminat do zadań specjalnych
Duropal XTreme plus – laminat do zadań specjalnych
Duropal XTreme plus – laminat do zadań specjalnych

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony