ReklamaSenoplast - bez plam

kuchnia

Jak stworzyć ergonomiczną kuchnię?

Meble

kuchnia

Mebleinfo   

Jak stworzyć ergonomiczną kuchnię?

GTV

W dobrym rozplanowaniu stref kuchennych pomoże nam szereg pomysłowych rozwiązań. Warto określić już na etapie projektu, kto i jak będzie korzystał z kuchni. W każdym z jej typów przydadzą się szuflady typu cargo i cornery, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.  

Postaw na cargo
Nowy system przechowywania MOVIX PRO od GTV to przykład nowoczesnych i uniwersalnych akcesoriów kuchennych. W skład kolekcji wchodzą funkcjonalne kosze cargo, które dostępne są w dwóch szerokościach: 150 i 200 mm. Dzięki nim zagospodarujemy wąskie przestrzenie między dolnymi szafkami kuchennymi. Wąskie cargo to doskonałe miejsce na przechowywanie produktów typu przyprawy, oleje i oliwy. Kosze MOVIX PRO montowane są na prowadnicach z cichym domykiem, których żywotność na 60 tys. cykli została potwierdzona certyfikatem SGS. Posiadają regulację frontu pionową i poziomą oraz są wyposażone w matę antypoślizgową, zapobiegającą przesuwaniu się zawartości kosza. 

Pojemne cornery
W skład serii MOVIX PRO wchodzą także kosze typu magic corner do przechowywania większej ilości produktów i akcesoriów. Do wyboru mamy wariant wysuwany i uchylny. Kosz wysuwany daje nam możliwość montażu na dwa sposoby: z mocowaniem do frontu lub bez. Cornery umożliwiają nam maksymalne zoptymalizowanie trudnodostępnym miejsc.  

Wszystkie produkty z kolekcji MOVIX PRO montowane na prowadnicach z cichym domykiem, co zapobiega uderzaniu frontu przy zamykaniu. Wyposażone w matę antypoślizgową, dzięki której zawartość szuflady pozostaje na swoim miejscu. Zaletą kolekcji MOVIX PRO jest płaski, estetyczny reling oraz uniwersalny montaż (prawo/lewo). 

Kolekcja MOVIX PRO dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: chromowanej i antracytowej. Pierwsza będzie pasować do klasycznych, białych kuchni, a druga – do czarnych i ciemnoszarych frontów. 

Więcej na stronie www.gtv.com.pl

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony