ReklamaPollmeier - baner A1

kuchnia

Jak ułatwić sobie życie w kuchni? Zainwestuj w ...płytę

Biznes

nowości

Meble

kuchnia

Mebleinfo   

Jak ułatwić sobie życie w kuchni? Zainwestuj w ...płytę

Candy

Gotowanie może być przyjemne jeśli to lubimy i otaczamy się w kuchni odpowiednim sprzętem. Takim, który nie zawodzi oraz jednocześnie ułatwia nam zadanie. Warto więc przyjrzeć się płytom indukcyjnym, które bardzo upraszczają proces tworzenia smacznych potraw. Do tego mogą nam również wygenerować oszczędności – i to spore, zarówno finansowe jak i czasowe. Co więc powinno posiadać takie nowoczesne urządzenie?

Przede wszystkim oszczędność

Chcesz gotować dużo i dobrze – ale pola grzewcze na Twojej płycie indukcyjnej są niewielkie? Nic trudnego – to nie problem. Dzięki łączonemu polu bridge, które posiada m.in. płyta Candy CTP644SCWIFI, można korzystać z dużych naczyń i wspólnie sterować pracą dwóch pól grzejnych, tak jak jednym.

Mało czasu na przygotowanie smacznego posiłku? Potrzebujemy więcej mocy? Tu z pomocą przychodzi nam funkcja booster, występująca we wszystkich polach, i umożliwia szybkie gotowanie z maksymalną mocą. W ten sposób oszczędzamy czas i energię, a przez to pieniądze. Płyta posiada też funkcję programowania maksymalnego poboru mocy - Power Management. Takie rozwiązanie okaże się bardzo potrzebne w budynkach o niskim przydziale mocy, lub starszych lokalach ze słabszą instalacją elektryczną. Płyta inteligentnie steruje przydziałem mocy do każdego z pól, co zwiększa komfort użytkowania. Do dyspozycji mamy aż 5 poziomów maksymalnej mocy.

Bezpieczne i wygodne użytkowanie

Gotowanie i nagrzana płyta to potencjalne zagrożenie zwłaszcza dla małych dzieci, które z reguły kręcą się po całym domu. Candy CTP644SCWIFI wyróżnia szereg zabezpieczeń, takich jak blokada ustawień (kontrola rodzicielska), zabezpieczenie przed przegrzaniem i zalaniem, czy wskaźnik ciepła resztkowego. Bardzo ważnym udogodnieniem jest tu również samoczynne wyłączenie płyty, która rozpoznaje brak postawionego naczynia.

Gotujemy zdalnie?

Tak to jest możliwe – możemy dzięki takiej płycie indukcyjnej kontrolować proces gotowanie nie będąc w kuchni. Candy CTP644SCWIFI posiada moduł łączności Wi-Fi, który dzięki mobilnej aplikacji Simply-Fi pozwala na zdalną kontrolę pracy i czasu gotowania.

Sterowanie odbywa się w najbardziej intuicyjny sposób, dzięki funkcji slider. Jest to „pasek” ze skalą, po której po prostu przesuwa się palcem, ustawiając moc w zakresie od 1 do 9 dla każdego z czterech pól.

Candy CTP644SCWIFI to płyta o szerokości 60 cm i grubości zaledwie 50 mm. Jest zatem ultrapłaska i  można ją bez problemu zlicować z powierzchnią blatu, a łączna moc maksymalna wynosi 7.0kW. Warto zwrócić uwagę na ciekawą funkcję pauzy – umożliwia „zatrzymanie” gotowania w dowolnym momencie i łatwy powrót do zadanych ustawień – bez utraty jakości i wydajności.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony