ReklamaSenoplast A1

kuchnia

Kuchnia dobrze przygotowana do świąt

Meble

kuchnia

Mebleinfo   

Kuchnia dobrze przygotowana do świąt

Hafele

Większe zakupy, zapasy, więcej miejsca na wspólne pieczenie i dekorowanie? To nie jest problem, bo nawet w małej kuchni możemy się dobrze zorganizować dzięki kilku funkcjonalnym rozwiązaniom. Architekt i stolarz podpowiedzą jak odpowiednio zaprojektować meble. My, które systemy Häfele warto zastosować. Jak zwiększyć powierzchnię roboczą blatu? Skąd wziąć dodatkowe gniazdko? Jak rozłożyć zakupy, aby mieć wszystko pod ręką? Odpowiadamy – to proste! 

Pomocnik do małych wnętrz
Alternatywą do małych wnętrz będzie wysuwany stół. Jeżeli potrzebujemy więcej miejsca, chowamy go do blatu i kuchnia automatycznie się powiększa. Dodatkowa przestrzeń  na „specjalne żądanie” Pomieści  7 osób i wszelkie akcesoria niezbędne do dekorowania pierników z najmłodszymi.

Pojawia się i znika 
Dwa chowane gniazdka elektryczne w jednym miejscu. Zaprojektowane  tak, by wszystko  mieć pod ręką. Świąteczny niezbędnik podczas gotowania i pieczenia. Po skończonej pracy wystarczy nacisnąć i cieszyć się równą linią blatu.

Narożna półka Nuvola
100% dostępności przestrzeni szafki. Doskonała do przechowywania różnych  sprzętów i akcesoriów kuchennych, których używamy podczas świątecznych przygotowań.  Każde miejsce w kuchni zawsze na wagę złota, szczególnie w gorącym przedświątecznym czasie.

Miejsce na przedświąteczne zapasy
Megazapasy przed świętami. Skądś to znamy ? Chyba większość z nas potrzebuje wtedy więcej miejsca. Nasza propozycja to pojemne cargo, które pomieści większe ilości produktów spożywczych oraz sprzętów kuchennych. Idealne na świąteczne zakupy.

Dobrze mieć pod ręką wszystko, co niezbędne podczas świątecznych przygotowań. Porządek w kuchni ułatwi przygotowania, dzięki temu pozwoli zaoszczędzić czas, który możemy wykorzystać na świąteczne zakupy lub spędzenie go po prostu z bliskimi. 

www.hafele.pl
www.hafele-systemy.pl

Poleć innym

GALERIA ZDJĘĆ

Kuchnia dobrze przygotowana do świąt
Kuchnia dobrze przygotowana do świąt
Kuchnia dobrze przygotowana do świąt
Kuchnia dobrze przygotowana do świąt

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony