ReklamaSenoplast - bez plam

kuchnia

Kuchnia idealna na flipa: praktyczne i ekonomiczne meble bez długiego czekania

Meble

kuchnia

Mebleinfo   

Kuchnia idealna na flipa: praktyczne i ekonomiczne meble bez długiego czekania

W kuchniach urządzanych w mieszkaniach inwestycyjnych najbardziej liczą się praktyczność i uniwersalny design, ale znaczącą rolę odgrywa również czas potrzebny na ich umeblowanie. Zestaw SET jest idealnie skrojony pod potrzeby flippingu. Kuchnię można umeblować szybko, ekonomicznie i kompletnie.  

O ile inwestorzy prywatni są skłonni poczekać na wymarzone meble nawet kilka tygodni, w przypadku mieszkań inwestycyjnych duże znaczenie odgrywa czas, jaki trzeba przeznaczyć na urządzenie kuchni. Szybki remont to jedna z głównych zasad w modelu biznesowym, popularnie zwanym flipem, który zakłada zakup nieruchomości w atrakcyjnej cenie i odsprzedanie jej z zyskiem. Dużym wyzwaniem jest kuchnia, ponieważ to na nią przede wszystkim zwracają uwagę nabywcy szukający urządzonych lokali do zamieszkania. Najlepiej sprawdzą się gotowe, uniwersalne zestawy mebli, które pozwolą skompletować praktyczną zabudowę meblową w rozsądnej cenie.  

Rynek nieruchomości inwestycyjnych ma inne potrzeby niż rynek mieszkaniowy. Inwestorzy nie chcą czekać kilku tygodni na meble kuchenne, a tyle zazwyczaj to trwa od zaprojektowania zestawu do montażu mebli, kiedy wykonywane są na zamówienie. Istotne znaczenie ma również cena, ponieważ drogie meble zwiększą budżet inwestycyjny. Dlatego zaprojektowaliśmy funkcjonalny i ekonomiczny system, który pozwoli kompleksowo umeblować każdą kuchnię. Na standardowe szafki i blat roboczy nie trzeba czekać kilku tygodni, ponieważ są dostępne z magazynu – mówi Sylwia Kowalska-Mikutel, projektantka spółki Meblowej KAM.


Kuchnia w mieszkaniu z zamiarem odsprzedaży, podobnie jak pod najem, powinna być urządzona ładnie, ergonomicznie i niedrogo. Już podstawowy zestaw mebli z nowego systemu KAM SET daje możliwość zaaranżowania wygodnego wnętrza, w którym zostaną zapewnione wszystkie niezbędne funkcje. Można ją wyposażyć dzięki kilku modelom szafek wiszących i dolnych o standardowych wymiarach, które uzupełnia blat roboczy, szafka pod zlewozmywak i do piekarnika. Wszystkie dostępne są „od ręki”. 

Jeżeli inwestor ma więcej czasu może doposażyć kuchnię w dodatkowe szafki typu słupek, szafki wiszące z okapem czy szafkę narożną. Producent mebli kuchennych z Milejewa wyprodukuje je w dwa tygodnie. 

Dekory z rysunkiem drewna pomogą ocieplić wnętrze, a biel je rozjaśni. W systemie KAM SET postawiono na popularne, ponadczasowe i bezpieczne aranżacyjnie kolory frontów, które zawsze dobrze się prezentują. Fot. KAM

Utrafić w różne gusta
Okazuje się, że wykończone i umeblowane lokale coraz bardziej preferują młodzi nabywcy. Zamiast uciążliwego remontu i długiego czasu oczekiwania na wprowadzenie się do mieszkania, wolą te o mniejszym metrażu, ale gotowe do zamieszkania od razu – czyste, w pełni wyposażone i z umeblowaną kuchnią. Nie koniecznie musi być urządzona bardzo drogo i z przepychem, bardziej ceniony jest przytulny minimalizm. Eksperci podkreślają, że przy urządzaniu mieszkań inwestycyjnych należy kierować się zasadą stylistycznego umiaru. Kuchnia powinna być funkcjonalna i estetyczna, ale nie przesadnie designerska. Najbezpieczniej jest postawić na proste rozwiązania wzornicze o uniwersalnym charakterze, aby wnętrze przypadło do gustu większej liczbie potencjalnych nabywców. Dlatego w systemie KAM SET dostępne są dwa dekory frontów: ponadczasowy dąb złoty i niesłabnąca na popularności biel platynowa. Oba pięknie się prezentują i są bezpieczne aranżacyjnie. 

We wnętrzach, których nie urządzamy dla siebie, lepiej postawić na proste formy mebli i ponadczasowe dekory, które dobrze wyglądają i szybko się nie opatrzą – doradza projektantka. - Ostateczny efekt aranżacji powinien być uniwersalny, aby podobał się zwolennikom stylizacji o rożnym charakterze, ale dawał im również pole do własnych pomysłów. Zwiększy to potencjał mieszkania i może poszerzyć grono zainteresowanych jego zakupem.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony