ReklamaRehau A1

kuchnia

Kuchnia w smart odsłonie

Meble

kuchnia

Mebleinfo   

Kuchnia w smart odsłonie

Comitor

Inteligentne rozwiązania w kuchni to priorytet dla każdego, kto lubi gotowanie i spędza w niej dużo czasu z domownikami i przyjaciółmi. Mądrze zaprojektowana, może znacznie ułatwić życie, wpływając na lepszy komfort, zwiększenie higieny i oszczędności w naszych portfelach.

Dobrze zorganizowana kuchnia może zmienić nasze nastawienie do codziennych obowiązków i rozbudzić na nowo serce do gotowania i karmienia innych.

Bateria i zlewozmywak

Dobrze dobrana bateria kuchenna to prawdziwy sprzymierzeniec strefy zmywania. Produkty BLANCO wyposażono w mechanizmy, które czynią je bardzo ekonomicznymi oraz ekologicznymi. W ofercie Comitor znajdziemy m.in. propozycje z elastyczną wylewką i z ruchomym wężem (przydatne podczas napełniania wysokich i obszernych pojemników oraz naczyń, które nie mieszczą się w obrębie komory zlewozmywaka),  wersje z dozownikiem wody (z dokładnym odmierzaniem ilości wody, jaka akurat jest nam potrzebna), modele z wrzącą wodą, czy baterie posiadające zintegrowany filtr oczyszczający.

Przy okazji warto pamiętać, że dopiero połączenie baterii i właściwego zlewozmywaka (np. BLANCO w wersji z przydatnymi akcesoriami typu: szyny, ociekacz, odsączarka, automatyczny korek, czy dozownik do mydła zintegrowany ze zlewozmywakiem), zapewni naszej kuchni najwyższą estetykę i funkcjonalność.

Rozdrabniacz do odpadków spożywczych

- Popularny młynek do bioodpadów InSinkErator to urządzenie, bez którego trudno wyobrazić sobie obecnie nowoczesną, inteligentną kuchnię. Instalowany pod zlewozmywakiem, mieli niemal wszystkie odpadki organiczne w kuchni (resztki z jarzyn, owoców, skorupki jaj, ryby a nawet kości). Odpadki po zmieleniu wraz z wodą spływają do kanalizacji i tą drogą dostają się do oczyszczalni. InSinkErator zapobiega przedostawaniu się niechcianych zapachów z kosza, a po jego instalacji  nasi klienci chwalą sobie znaczne zmniejszenie ilości domowych śmieci – mówi Anna Wrońska, PR &Marketing Manager Comitor.

Mądra segregacja

Jak się okazuje, smart kuchnia to nie tylko gotowanie i zmywanie. Potrzebne jest tu także mądrze rozplanowane miejsce na segregowanie śmieci. Segregatory odpadków BLANCO, dostępne w wielu kombinacjach, sprawiają, że wreszcie wszystko ma swoje miejsce, a potrzebne w kuchni gąbki, czy środki czystości, są zawsze pod ręką.

Wyjątkowo ciche urządzenia NOVY, charakteryzują się niezwykłą skutecznością wyciągu oparów. Dzięki unikalnej technologii. opary mogą być pochłaniane natychmiast, np. z poziomu wysuwanego z płyty grzewczej panelu, który po skończonej pracy chowa się wewnątrz płyty. W NOVY funkcjonalne rozwiązania idą w parze z genialnym designem i jakością.

Więcej informacji na www.comitor.pl

Poleć innym

GALERIA ZDJĘĆ

Kuchnia w smart odsłonie
Kuchnia w smart odsłonie
Kuchnia w smart odsłonie
Kuchnia w smart odsłonie
Kuchnia w smart odsłonie
Kuchnia w smart odsłonie
Kuchnia w smart odsłonie

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony