ReklamaPollmeier - baner A1

kuchnia

Nowoczesna kuchnia…czyli jaka?

Meble

kuchnia

Mebleinfo   

Nowoczesna kuchnia…czyli jaka?

Franke

Co jest najważniejsze w nowoczesnym wnętrzu? Specjaliści wskażą na: przestrzeń wypełnioną światłem i powietrzem, funkcjonalność, wysoką jakość oraz piękno. W taki trend wpasowuje się marka Franke, która skupia się na kreowaniu wysokiej klasy nowoczesnych urządzeń.

Kuchnia - Tu bije serce domu

Kuchnia to obecnie nie tylko „serce” naszego domu czy mieszkania. To już przede wszystkim miejsce wielofunkcyjne. Zwłaszcza gdy ulokowana jest w strefie reprezentacyjnej naszego wnętrza mieszkalnego.

Bardzo często stanowi już element salonu. Musi być więc zaprojektowana niezwykle starannie, z zastosowaniem nowatorskich rozwiązań. Tu nie ma miejsca na funkcjonalny i estetyczny przypadek.

Kuchnia – pomieszczenie wielofunkcyjne

W nowoczesnej kuchni wielofunkcyjne urządzenia współgrają z wysoko gatunkowymi materiałami. Tym samym tworzą efektowny kombajn funkcji, które zamieniają zwykłe dotychczas gotowanie w kulinarną przygodę.

Jeśli chcemy odpowiednio wyposażyć nasze wielofunkcyjne pomieszczenie kuchenne powinniśmy również zainteresować się rozwiązaniami proponowanymi przez firmę Franke.

Wielozadaniowe zlewozmywaki, baterie, płyty, okapy i piekarniki pomagają racjonalnie zagospodarować przestrzeń. To dzięki nim serce domu bije bez zakłóceń i w komfortowym rytmie. Przy tym również cieszy oczy mieszkańców i ich gości – tych fizycznych i wirtualnych, z którymi rozmawiamy za pomocą sprzętu elektronicznego.

Doskonale zaprojektowana kuchnia to także miejsce, w którym często się fotografujemy, dzieląc się zdjęciami w social mediach. Dziś wszystko musi być „instagram friendly”, również wnętrze mieszkalne.

Kuchnia – nie tylko do gotowania

Często zdarza się, że w kuchni również pracujemy z laptopem, czytamy, prowadzimy przedłużone konwersacje przy lampce dobrego wina. Tu również dzieci lubią odrabiać lekcje, a te utalentowane kulinarnie pichcą marząc o wygranej w MasterChef.

Dlatego w nowoczesnej kuchni wszystko musi być obecnie na swoim miejscu - dostępne, proste w użyciu, estetyczne i łatwe do utrzymania w czystości.

Projektując to pomieszczenie warto sięgnąć po modele z jednej linii, tej która najlepiej pasuje do naszego stylu życia.

Taką możemy znaleźć również w ofercie Franke, która jest przygotowana pod oczekiwania różnego rodzaju użytkowników.

www.franke.pl/ks

Poleć innym

GALERIA ZDJĘĆ

Nowoczesna kuchnia…czyli jaka?
Nowoczesna kuchnia…czyli jaka?
Nowoczesna kuchnia…czyli jaka?
Nowoczesna kuchnia…czyli jaka?
Nowoczesna kuchnia…czyli jaka?
Nowoczesna kuchnia…czyli jaka?

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony