ReklamaFirmax (VBH) A1
Ta lodówka to nowa jakość w kuchni

Whirpool

To jeden z najważniejszych sprzętów w każdej kuchni – lodówka. Producenci tych urządzeń coraz bardziej je unowocześniają. Przyjrzyjmy się teraz innowacyjnej lodówce marki  Whirlpool WQ9 E1L z linii W Collection. Gwarantując odpowiednie przechowywanie żywności i jej atrakcyjną ekspozycję, została elementem wyposażenia Akademii Kulinarnej Whirlpool.

Optymalne rozwiązania logistyczne

Szukając idealnej lodówki szukamy takiej, która będzie miała największą powierzchnię do przechowywania produktów żywnościowych. Rekordowa 591-litrowa pojemność lodówki Whirlpool WQ9 E1L W Collection przy zaledwie 69 centymetrach głębokości stanowi jedno z licznych rozwiązań wprowadzonych w najnowszej linii urządzeń tej marki. Urządzenie ma przemyślaną, różnorodną i dobrze zagospodarowaną wewnętrzną przestrzeń. To pozwala nie martwić się o zbyt duże zakupy żywnościowe, które później musimy rozplanować w naszej lodówce.

Urządzenie zostało wyposażone w czworo drzwi typu „French door”. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwy jest wygodny dostęp do przechowywanej żywności. W części chłodzącej znajdują się trzy poziomy półek oraz szuflady na warzywa. W zamrażarce mamy dwa poziomy szuflad oraz wysuwaną półkę, która ułatwia wygodne mrożenie warzyw lub pudełek z żywnością.

Technologia ułatwiająca życie

Chłodziarkozamrażarka W Collection marki Whirlpool to przykład innowacji, które pozwalają kontrolować pracę urządzenia. Urządzenie to zostało wyposażone w nowoczesną technologię „6. Zmysł”. Ten system zawiera zestaw czujników, które na bieżąco monitorują temperaturę we wnętrzu urządzenia. Wykrycie jakichkolwiek zmian wywołuje natychmiastową reakcję elektronicznego systemu sterowania. Ten automatycznie uruchamia kompresor w celu szybkiego przywrócenia temperatury do zaplanowanego poziomu. To rozwiązanie zapewnia, że nasze produkty zawsze będą świeże i nic nie ulegnie zepsuciu.

Dodatkowo lodówka wyposażona jest w technologię „No Frost”, która zapobiega gromadzeniu się szronu. System zapewnia, że wilgoć odkłada się na parowniku, z którego automatycznie jest usuwana podczas dobowego cyklu. Dzięki temu lód i szron nie osadzają się na żywności oraz na komorach zamrażalnika, minimalizując konieczność rozmnażania oraz ułatwiając wysuwanie szuflad.

Gwarancja ciszy i pięknego designu

Lodówka Whirlpool WQ9 E1L z linii W Collection jest nie tylko wygodna w użyciu, ale również bardzo cicha. Wyposażona w silnik inwerterowy zapewnia bardzo niski poziom hałasu na poziomie zaledwie 37,5 dB. To gwarancja ciszy i spokoju zwłaszcza w nocy. Dodatkowo lodówka, dzięki klasie energetycznej A+, będącej symbolem dbałości o środowisko, jest także energooszczędna. To jest istotne jeśli poważnie myślimy o czynieniu oszczędności przy rachunkach za energię elektryczną.

Urządzenie cechuje się również eleganckim designem, dzięki któremu stanowi ozdobę każdej kuchni.

Dodatkowe informacje o firmie można znaleźć na stronie WhirlpoolCorp.com.

Poleć innym

GALERIA ZDJĘĆ

Ta lodówka to nowa jakość w kuchni
Ta lodówka to nowa jakość w kuchni
Ta lodówka to nowa jakość w kuchni
Ta lodówka to nowa jakość w kuchni
Ta lodówka to nowa jakość w kuchni
Ta lodówka to nowa jakość w kuchni
Ta lodówka to nowa jakość w kuchni
Ta lodówka to nowa jakość w kuchni

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony