ReklamaZOW A1
Takie rozwiązania to porządek i komfort w kuchni

Amix

Projektując własną zabudowę kuchenną warto postawić na wszelkiego rodzaju kosze typu cargo. Takie rozwiązanie świetnie uporządkuje przestrzeń przeznaczoną do przechowywania różnych produktów, na przykład garnków, zastawy stołowej, sprzętów małego AGD bądź artykułów spożywczych.

Jeśli zdecydujesz się na carga w Twojej kuchni to warto wiedzieć, że to rozwiązanie zapewnia łatwy wgląd do zawartości szafki czy szuflady wyposażonej w tego typu kosz. To bardzo ważna cecha rzutująca na ich powodzenie wśród klientów.

Wybór koszy cargo jest bardzo szeroki – od najwęższych – przeznaczonych do szafek o szerokości 15 cm, poprzez rozmiary 20, 30 i 40 cm, aż do najszerszych – 900 cm, przeznaczonych do wysokich szaf z przeznaczeniem na spiżarnię.

W ofercie firmy Amix znajdziemy również praktyczne, druciane szuflady na naczynia z ociekarką, gdzie można przechowywać sztućce, podstawowe narzędzia kuchenne i naczynia. Ukryte za pojedynczym frontem ułatwią zachować minimalistyczny stylu zabudowy i symetryczny układ frontów.

Ociekarka - porządek w kuchni

Szuflady z funkcją ociekarki to wygoda w kuchni. Także świetny pomysł na porządek w tym pomieszczeniu oraz sposób na uniknięcie bałaganu w szafkach.

Cargo mini to produkt wyposażony w wysokiej klasy prowadnice DELUXE, z dociągiem i cichym domykiem. Stosowane są do szafek podblatowych z mocowaniem frontu. Cechują się bardziej stabilną konstrukcję. Zazwyczaj są montowane do dna szafki.

Zabudowa wąskich przestrzeni

Jeśli chcesz wykorzystać praktycznie wąskie przestrzenie w kuchni, idealnie do tego służyć będą włoskie carga maxi. Składają się z kompletu dwóch cargo o wysokości 850 mm. Są przeznaczone do szafki o szerokości 150 mm. Dodatkowo posiadają prowadnice z cichym domykiem.

Istnieje również możliwość zamocowania na nich frontu meblowego. Co ciekawe dolne poziomy wyposażone są w przegrody na butelki, a najniższe posiadają nakładki do ich przechowywania.

Atrakcyjny design kuchni

Co istotne – te elementy również podniosą atrakcyjność wizualną kuchni. Oferowane przez Amix systemy spełniają bowiem wysokie wymagania w zakresie wzornictwa, ergonomii, wygody i utrzymania porządku. Cechą charakterystyczną jest powierzchnia dna półek wykonana z tworzywa redukującego poślizg.

Natomiast połączenie kolorystyczne chromu z bielą zapewnia im elegancki wygląd.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

 • ~ ANA 1 miesiąc temu Suszarka w szufladzie niestety się nie sprawdza bo wkładanie ociekających wodą naczyń do szuflady powoduje , że szafka bardzo szybko się niszczy. Woda zawsze znajdzie sobie ujście i choć nie wiem jak użytkownik się będzie starał nie uniknie sytuacji kiedy woda pocieknie po frontach i dotrze do dna szafki, i niestety ale będzie ona do wymiany.
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony