ReklamaSenoplast A1

kuchnia

Te szuflady zaprojektujesz tak jak chcesz

Meble

kuchnia

Mebleinfo   

Te szuflady zaprojektujesz tak jak chcesz

Rejs

Marzysz o własnych, specjalnie zaprojektowanych szufladach w meblach kuchennych. Takich, które świetnie dopasują się do Twoich potrzeb i wymagań? Teraz Slim Box marki REJS można dostosowywać do indywidualnych wymagań. Dzięki innowacji, to od ich użytkowników będzie zależeć jakie fronty i boki będą miały te szuflady.

Systemy Slim Box to jedne z najchętniej wybieranych obecnie szuflad do mebli kuchennych. Dzięki ich bardzo wąskim ściankom bocznym (o grubości zaledwie 13,4 mm), możemy optymalnie wykorzystać przestrzeń szafki. I to bez zmniejszenia ładowności – maksymalna ładowność szuflady to 40 kg. Dodatkowo sami wybieramy jej wymiary. Dostępne są w 6 głębokościach, 3 wysokościach i dowolnej szerokości, a także z bogatą ofertą organizacji wewnętrznej.

Ale to nie wszystko. W zależności od tego, czy zależy nam na jak najłatwiejszym dostępie do szuflad, czy na minimalistycznym efekcie – zdecydować się możemy na modele frontowe lub wewnętrzne. W przypadku tych pierwszych, możemy zamocować fronty drewniane lub drewnopochodne w dowolnym kolorze i wzorze. Te drugie natomiast, możemy schować za jednym wspólnym frontem i stworzyć niezaburzoną niczym płaszczyznę zabudowy.

Oba rodzaje szuflad możemy od teraz również dodatkowo modyfikować. Ścianki boczne, a w przypadku szuflad wewnętrznych – również przednie – dostępne są w kilku różnych wariantach. Ścianki mogą być wykonane z metalu w kolorze białym lub grafitowym. Mogą również stanowić połączenie metalu i szkła (transparentnego lub w kolorze antisol grafitowy), lub metalu i dowolnego innego wypełnienia o grubości 8 mm – np. wykonanego z płyty drewnopochodnej. Dzięki temu możemy dowolnie dopasować szufladę do naszych upodobań i estetyki całej kuchni – np. dobierając boczny dekor do wzoru korpusów lub frontów szafek.

- Opcja wyboru boczków i ścianki przedniej dostępna jest w szufladach o wysokości 185 mm, i głębokościach: 450 i 500 mm. W sprzedaży modele te będą już w ostatnim tygodniu marca. - wyjaśnia Damian Rybak, doradca ds. produktu marki REJS.

www.rejs.eu

Poleć innym

GALERIA ZDJĘĆ

Te szuflady zaprojektujesz tak jak chcesz
Te szuflady zaprojektujesz tak jak chcesz
Te szuflady zaprojektujesz tak jak chcesz

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony