ReklamaSchattdecor A1

kuchnia

Wiosenne rabaty na produkty Comitor

Meble

kuchnia

Mebleinfo   

Wiosenne rabaty na produkty Comitor

Comitor

Wiosna to idealny moment, by wprowadzić do swojej kuchni nową energię. Na szczęście nie trzeba od razu planować kosztownego, trwającego kilka tygodni remontu, by cieszyć się zupełnie odmienioną przestrzenią do eksperymentów kulinarnych. Dzięki wiosennej ofercie Blanco, przygotowanej przez Comitor, mamy szansę nadać strefie zmywania zupełnie nowy charakter, dbając przy okazji o nasz budżet.

Kuchnia dobrze zorganizowana

Strefa zmywania w domowej kuchni powinna być odpowiednio wyposażona. Nie przez przypadek zlewy i baterie Blanco są znane na całym świecie ze swojej trwałości, genialnego wzornictwa i przyjaznych dla użytkownika funkcji. Prestiżowy sprzęt kuchenny, rekomendowany przez architektów i szefów kuchni, który znajdziemy w ofercie Comitor, zaskakuje swoją innowacyjnością, a wyselekcjonowane w ramach wiosennej  promocji modele świetnie komponują się z wystrojem kuchni w każdym stylu.

Mycie naczyń w nowej odsłonie

Ceramiczne zlewozmywaki Blanco produkowane są z glinki wzbogaconej minerałami. Proces wypalania w temperaturze 1200 °C zapewnia wysoką twardość i znikomą porowatość, uniemożliwiającą rozwój bakterii, roztoczy i pleśni. Zlewozmywak w końcowej fazie zostaje pokryty szkliwem wykonanym z kwarcu, skalenia i innych minerałów.

Nie dość, że taki sprzęt wygląda bardzo stylowo w naszej kuchni, to dzięki swoim nadzwyczajnym właściwościom oferuje jeszcze wiele innych korzyści. Ceramiczny zlew jest antystatyczny, antyalergiczny, neutralny zapachowo i można na nim postawić rozgrzaną do temperatury 280 °C patelnię. Wyślizgnięcie się z rąk garnka lub zsunięcie się noża z deski do krojenia nie powoduje uszkodzeń w komorze, bo ceramika kuchenna jest mechanicznie znacznie odporniejsza od ceramiki łazienkowej. Uważać należy jedynie na pokryte ceramiką ostrza noży. Tego rodzaju zlew nie spłowieje od słońca - dlatego bez problemu można go umieścić go przy oknie.

W promocji Comitor znajdziemy także baterie w czterech kolorach korespondujących ze zlewozmywakami ceramicznymi.

Paleta barw w niezapomnianym stylu

Zlewozmywaki i baterie objęte promocją dostępne są w czterech kolorach: klasycznym białym połysku, ciepłym, waniliowym kolorze magnolia połysk, grafitowym bazalcie oraz czarnym. Warto wejść na stronę www.comitor.pl i obejrzeć wszystkie modele objęte promocją, by wybrać rozwiązanie najbardziej pasujące do naszej kuchni. Promocja  trwa do 30 czerwca 2020 r.

Poleć innym

GALERIA ZDJĘĆ

Wiosenne rabaty na produkty Comitor
Wiosenne rabaty na produkty Comitor
Wiosenne rabaty na produkty Comitor
Wiosenne rabaty na produkty Comitor
Wiosenne rabaty na produkty Comitor

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony