ReklamaFestool nowe systainery

łazienka

Kolekcja Antheus – niespotykana elegancja w Twojej łazience

Kolekcja Antheus – niespotykana elegancja w Twojej łazience

Villeroy & Boch

Faseta czyli niepozorne, ukośne ścięcie narożnika znane w architekturze i w jubilerstwie. Płaskiej formie nadaje głębi i plastyczności, a diament potrafi zmienić w brylant. Ten sposób wykończenia jest stosowany również w ceramice łazienkowej. Na taki zabieg zdecydowała się firma Villeroy & Boch, która jako pierwsza na rynku wprowadziła szlif fasetowy do umywalek, toalet i wanien.

W kolekcji Premium Antheus projektant Christian Haas tę niespotykaną dotychczas dla ceramiki obróbkę połączył z funkcjonalnością materiałów Quaryl® oraz TitanCeram.

Harmonijny dizajn kolekcji Antheus to wyraźnie zarysowane kontury na zewnątrz kontrastujące z delikatną linią wnętrza produktów i… niezwykła gra światła. Taki efekt został osiągnięty dzięki zastosowaniu dotychczas niespotykanym w produktach łazienkowych szlifom, czyli fasecie – ostremu cięciu pod kątem 45°, wykonanemu na krawędziach umywalek, toalet oraz wysokiej jakości wanien.

Takie zestawienie i wykończenie produktów Antheus sprawia, że jest to kolekcja kompletna, która nadaje łazienkowemu wnętrzu unikatowy i luksusowy charakter. Jednocześnie nie pomijając  funkcjonalnych rozwiązaniach.

Umywalki i toalety w służbie nowatorstwa, estetyki i funkcjonalności

Umywalki Antehus charakteryzują się geometryczną formą, podkreśloną przez fasetowanie, które nadaje im niezwykłej ekskluzywności. To wykorzystany w procesie produkcji, innowacyjny materiał TitanCeram, pozwala na stworzenie tak zarysowanych krawędzi przy zachowaniu wyjątkowo cienkich ścian.

Można wykorzystać biały kolor umywalek, który będzie się prezentował wyjątkowo ekskluzywnie przy wariancie montażu na marmurowym blacie. Taki znajduje się w ofercie mebli łazienkowych Antheus.

Szczególnie w wersji kontrastującym czarnym kolorze Nero Marquina z charakterystycznymi białymi żyłkami kwarcowymi. Taki blat osadzony na obręczy z polerownej stali będzie niezwykłym urozmaiceniem dla tej ekskluzywnej umywalki.

Naścienne miski WC

Antheus nawiązują swoimi fasetowanymi krawędziami do stylu całej kolekcji. Jednocześnie ich nowoczesna, bezrantowa konstrukcja DirectFlush zapewnia wyjątkowo szybkie i dokładne czyszczenie przy każdym spłukaniu. Kolejnym zastosowanym tu udogodnieniem są deski wolnoopadające SoftClosing z technologią QuickRelease. Takie rozwiązanie pozwala na łatwy demontaż – nawet jednym ruchem ręki, w celu oczyszczenia krawędzi toalety również w trudno dostępnych miejscach.

Wanna niczym imponujący monolit

Wanny z kolekcji Antheus łączą delikatną konstrukcję z wytrzymałością, której osiągnięcie było możliwe dzięki zastosowaniu materiału Quaryl®. Uzyskano go, mieszając akryl sanitarny z naturalnym i twardym kwarcem mineralnym. Dzięki temu powstała wanna o idealnie gładkiej powierzchni, która wydaje się cały czas błyszczeć. Jest ona również niezwykle wytrzymała i łatwa w czyszczeniu. Posiada także najwyższej jakości właściwości antypoślizgowe.

Na krawędzi wanny, podobnie jak na umywalce i misce WC, widoczny jest szlif fasetowy. Dzięki temu wygląda jak perfekcyjnie oszlifowany szlachetny kamień, oprawiony w stelaż z polerowanej stali szlachetnej. Ta solidna rama nadaje wannom element nowoczesności i wyróżnia je wizualnie na tle wyposażenia łazienki.

Wanny mają ergonomiczny kształt i są opcjonalnie wyposażone w elektroniczny odpływ ViFlow+, dzięki czemu zmieniają łazienkę w małą oazę relaksu. Wanny są dostępne w dwóch rozmiarach z możliwością wyboru koloru obudowy w ramach usługi Colour on Demand.

Elegancja, która nie wychodzi z mody

Christian Haas wybrał niezwykłe kombinacje materiałów, aby jeszcze bardziej podkreślić mariaż historii i nowoczesności, widocznej w dizajnie Antheus. Wyjątkowe materiały Villeroy & Boch łączą się z klasycznymi marmurami i modną stalą. Ta kolekcja otwiera zupełnie nowe spektrum eleganckich łazienek na najwyższym poziomie, spełniając wymagania najbardziej wymagających klientów, z zakresu standardu wykonania i ponadczasowego wzornictwa.

Poleć innym

GALERIA ZDJĘĆ

Kolekcja Antheus – niespotykana elegancja w Twojej łazience
Kolekcja Antheus – niespotykana elegancja w Twojej łazience
Kolekcja Antheus – niespotykana elegancja w Twojej łazience
Kolekcja Antheus – niespotykana elegancja w Twojej łazience
Kolekcja Antheus – niespotykana elegancja w Twojej łazience

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony