ReklamaFestool akumulator

łazienka

Z tymi urządzeniami oszczędzisz czas w domu

Meble

łazienka

Mebleinfo   

Z tymi urządzeniami oszczędzisz czas w domu

Candy

Wszyscy to znamy. Nastawiamy w domu pranie i czekamy, czekamy, czekamy aż się wszystko wypierze. Tymczasem firma Candy wprowadza na rynek urządzenie, którego cykl prania to zaledwie…39 minut. Taka pralka może na stałe trafić do naszych domów czy mieszkań.

Seria pralek i pralko-suszarek Candy RapidO została zaprojektowana z myślą o komforcie użytkowania. Dzięki tym urządzeniom pranie będzie trwało krótko, przy jednoczesnym uzyskaniu doskonałych efektów. Teraz użytkownicy mieli więcej czasu na odpoczynek i przyjemności.

Nowy, intuicyjny wymiar prania i suszenia

Nowa linia pralek wyróżnia się eleganckim, nowoczesnym designem. Charakteryzuje ją również bardzo wygodna obsługa. Załadunek pralki oraz wyjmowanie rzeczy z bębna nigdy nie było tak proste. Candy RapidO została bowiem wyposażona w najwyżej umieszczony i największy otwór drzwiowy na rynku.

Użytkownicy mogą też docenić dwie możliwości sterowania tj. standardowy wyświetlacz oraz zupełnie nowy, elektroniczny panel sterowania, umiejscowiony w obrębie drzwi pralki. Dzięki temu nie musimy się już schylać, sterujemy sprzętem w pozycji wyprostowanej.

Aplikacja Candy simpli-Fi umożliwia m.in. tworzenie własnych programów prania i suszenia oraz zdalne sterowanie urządzeniem. Przebywając poza domem można uruchamiać pranie, sprawdzać stan techniczny sprzętu oraz otrzymywać informację o konieczności wyczyszczenia filtra. 

To co szczególnie interesujące dla użytkowników, to fakt, że RapidO umożliwia szybkie i skuteczne pranie. Urządzenie posiada aż 9 szybkich programów. Szczególnie warto zwrócić uwagę na Daily 39’, dzięki któremu można wykonać pranie codzienne w niecałe 40 minut. KG Detector pozwala dobrać najlepsze parametry prania - urządzenie dostosowuje ilość wody, rytm obrotów bębna i prędkość wirowania do rodzaju tkanin. Wykrywa również obecność piany i w razie potrzeby zwiększa ilość wody podczas płukania.

Natomiast funkcje parowe pozwalają zminimalizować ilość zagnieceń na ubraniach, co ułatwi także ich prasowanie. Pralko-suszarki Candy RapidO posiadają cichy i trwały silnik inwerterowy - są zatem wydajne i energooszczędne.

Warto również zwrócić uwagę na możliwość dołożenia prania w trakcie pracy urządzenia.

Rewolucyjna funkcja Snap & Wash

To prawdziwa rewolucja w urządzeniach do prania dzięki funkcji Snap & Wash. Nie trzeba już umieć robić pranie, aby wyprać różne rzeczy. Pralka ustawi wszystko za nas sama. Jak to działa? Wystarczy zrobić zdjęcie prania za pomocą smartfona, a aplikacja dobierze odpowiedni program, tak aby uzyskać najlepsze efekty w najkrótszym czasie. Dzięki wykorzystaniu Sztucznej Inteligencji, aplikacja jest w stanie rozpoznać pranie - wyróżnić kolory oraz gabaryty, a następnie zasugerować rozwiązanie dostosowane do potrzeb użytkownika.

Korzystając z Asystenta Głosowego można zadać pralce pytania dotyczące naszego prania. Urządzenie podpowie jak wybrać odpowiednie ustawienia dla danego rodzaju tkanin oraz kolorów. Aplikacja oferuje również przydatne wskazówki - jak usuwać plamy, w jaki sposób dbać o swoje ubrania oraz pomaga w odkrywaniu wszystkich przydatnych funkcji.

Więcej informacji można znaleźć na stronie candy.pl .

Poleć innym

GALERIA ZDJĘĆ

Z tymi urządzeniami oszczędzisz czas w domu
Z tymi urządzeniami oszczędzisz czas w domu
Z tymi urządzeniami oszczędzisz czas w domu

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony