ReklamaRespol A1

design

Jak nadać naszemu wnętrzu loftowy styl? Wykorzystaj grzejnik!

 Jak nadać naszemu wnętrzu loftowy styl? Wykorzystaj grzejnik!

Luxrad

Styl skandynawski i loftowy – to trendy wyposażenia wnętrz, które cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Szczególnie jeśli chodzi o industrialny klimat chętnie jest stosowany w rozmaitych wnętrzach.

Po industrialny styl chętnie sięgają architekci wyposażenia wnętrz. Połączenie drewna i stali, wysokie pofabryczne przestrzenie, beton i cegła. Nie ma problemu jeśli chodzi o wybór mebli czy oświetlenia pasującego do takiego stylu. Firma Luxrad poszła jednak dalej i wprowadziła do swojej oferty grzejnik inspirowany właśnie stylem loftowym.

Mieszkania loftowe zdobywają coraz większą popularność – najpierw w innych krajach zachodniej Europy, wkrótce ten trend dotarł również do nas. Widać to zwłaszcza w Łodzi, gdzie stare, przemysłowe hale są przekształcane właśnie na mieszkania. Kiedyś wielkie fabryki, dziś kompleksy mieszkaniowe z wysokimi sufitami, cegłą na ścianie.

Jednak nie każdy może pozwolić sobie na zakup prawdziwego kawałka starej fabryki. Nie przeszkadza to nam w aranżowaniu naszych mieszkań w stylu loftowym przyjmując wpadającą w ucho nazwę soft-loft. Jak powinniśmy scharakteryzować styl loftowy? To przede wszystkim surowe minimalistyczne wnętrza, otwarte przestrzenie. Ściany z surowego betonu lub cegieł to kwintesencja stylu industrialnego.

Idąc tym trendem wielu producentów mebli, oświetlenia czy dodatków proponują swoje produkty właśnie w stylu industrialnym.     Możemy również pozwolić sobie na dobór odpowiedniej kolorystyki ścian, uzyskując w ten sposób efekt betonu. Takich rozwiązań jest znacznie więcej.

Luxrad wprowadziła do swojej oferty model Spring, który idealnie komponuje się we wnętrzach loftowych . Grzejnik dekoracyjny Spring charakteryzujący się smukłym wyglądem. Kształt fal wokół rurki nadaje mu charakterystycznych cech.  Dostępny jest zarówno w wersji pionowej oraz poziomej. Idąc dalej możemy wybrać również konkretny kolor, jaki nas interesuje korzystając z palety RAL oraz innych dostępnych kolorów.

Jeśli nasze mieszkanie nie mieści się w pofabrycznym budynku to nie oznacza to, że nie możemy mieć wnętrz w stylu loftowym. Producenci mebli, czy elementów wykończenia wnętrz oferują sporo możliwości, dzięki którym możemy urządzić nasze mieszkanie w industrialnym stylu.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony