design

Metamorfoza domowego biura – jak to zrobić?

Meble

Wnętrza

design

Mebleinfo   

Metamorfoza domowego biura – jak to zrobić?

Annie Sloan

Kolor niebieski inspiruje i pobudza kreatywność, a tego potrzeba nam najbardziej, gdy pracujemy. Annie Sloan, ekspertka w dziedzinie kolorów i dekoracji, dzieli się prostym i efektownym pomysłem na stworzenie domowego kącika pracy w pogodnych odcieniach z palety farb kredowych Chalk Paint™.

- Większość z nas pracuje obecnie w domu, dlatego wszyscy szukamy prostych patentów, aby ułatwić sobie codzienne życie. Pokoje mają teraz podwójną funkcję: to gabinety w sypialniach, kuchnie, które stały się również jadalniami, czy salony z miejscem do zabawy dla dzieci – wyjaśnia Annie Sloan.

Podział wnętrza na strefy, to bardzo praktyczny sposób, aby nasza przestrzeń życiowa stała się o wiele bardziej elastyczna, a najszybciej i najskuteczniej możemy zdefiniować granice między strefami przy użyciu farby.

Strefowanie przestrzeni jest równie praktyczne na małą skalę. To świetny sposób, aby przeprowadzić drobny lifting naszego domowego biura. Malowana tablica informacyjna jest idealna do organizowania pilnych lub codziennych zadań.

Jak ją wykonać?

Zaznacz wybrany kwadrat za pomocą taśmy maskującej, aby krawędzie były wyraźnie i schludne. Następnie pomaluj to pole farbą w ciemnym odcieniu niebieskiego, aby wyróżniał się na tle błękitnej ściany. Najlepiej umieścić tablicę na poziomie oczu, aby pomagała w skupieniu i motywowała do pracy przez cały dzień.

Jeśli potrzebujesz nowych elementów wyposażenia, takich jak krzesła lub biurko, z farbą kredową Chalk Paint™  możesz umeblować swoje domowe biuro w sposób zrównoważony. 

- Zachęcam wszystkich, aby zamiast kupować zupełnie nowe meble, zwrócili uwagę na używane i podjęli się ich odnowienia. Satysfakcja gwarantowana – dodaje Annie.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony