ReklamaFestool odkurzacze CT15

design

Te tapety pomagają dbać o czyste powietrze

Biznes

nowości

Wnętrza

trendy

Mebleinfo   

Te tapety pomagają dbać o czyste powietrze

Newmor

Coraz częściej w wystroju naszych wnętrz zwracamy uwagę na ekologię i cenimy te produkty, które są produkowane w duchu „Eko”. Podobną uwagę na takie zagadnienia zwracają producenci tapet. Takie są kolekcje amerykańskich tapet obiektowych Len-Tex, które zachwycają nie tylko elegancją wzorów i dbałością o szczegóły, ale przede wszystkim walorami zdrowotnymi.

Wśród oferty Newmor, lidera na rynku materiałów wykończeniowych na podłogi i ściany do obiektów komercyjnych, warto zwrócić uwagę na tapety Len-Tex. Jest to ciekawa propozycja dla osób, które przywiązują szczególną wagę do aspektów ekologicznych i zdrowotnych.

Tapety te wykonane są w technologii Clean Vinyl Technology. Nie tylko pozbawione zostały środków chemicznych ale również pomagają dbać o czyste powietrze we wnętrzach.

Unikalny proces ich produkcji sprawia, iż mając doskonałe parametry użytkowe idealnie sprawdzają się we wnętrzach komercyjnych m.in. w hotelach, placówkach medycznych, szkołach i biurach. Czyli wszędzie, gdzie szczególną wagę przywiązuje się do zapewnienia wysokiej jakości powietrza.

Jak to możliwe? Trzeba wiedzieć, że technologia produkcji tapet Len-Tex pozwoliła stworzyć produkt całkowicie wolny od szkodliwych środków chemicznych: ftalanów, metali ciężkich, formaldehydów, czy fenoli.

Kolekcje te spełniające rygorystyczne normy środowiskowe. Dlatego uzyskały międzynarodowy certyfikat LEED, potwierdzający niską emisję EQ i szczególną dbałość o środowisko. Dzięki zastosowaniu tapet Len-tex obiekt ma szansę otrzymać lepszą ocenę przyznawaną budynkom za zastosowanie materiałów proekologicznych.

W ofercie Newmor znajdziemy kilkadziesiąt propozycji tapet Len- Tex (ponad trzydzieści wzorów w kolekcji Volume 1 i trzydzieści propozycji w kolekcji Volume 2).

Zobaczcie najnowsze z nich:

Coda  to propozycja o strukturze płótna inspirowana zwierzęcymi motywami, przypominającymi cętki żyrafy (13 kolorów). Idealnie sprawdzi się również w połączeniu z gładkim wzorem Coda Weave.

Coda Weave to tapeta o delikatnym wzorze i linearnej, gładkiej, matowej strukturze. Trzynaście propozycji kolorystycznych w żywych odcieniach zapewni ścianie piękny wygląd.

Linq - wzór o wyraźnej mocnej strukturze drobnych wytłaczanych, przeplatających się ze sobą kwadratów. Nawiązuje do skórzanych faktur.

Rising to okleina winylowa o wyraźnej mocnej strukturze przypominającej akwarele. Tapeta idealnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach w stylu boho (9 kolorów).

Harmony - wertykalny wzór, nawiązującym do struktur kamiennych z widocznym żyłowaniem, wnoszący do wnętrza elegancję i klasykę (12 kolorów).

Brooklyn to tapeta ze wzorem geometrycznym, w pięknych pastelowych kolorach. Niepowtarzalna jakość z metalicznym połyskiem zapewnia wyjątkowy efekt wizualny (13 kolorów).

Więcej: www.newmor.pl

Poleć innym

GALERIA ZDJĘĆ

Te tapety pomagają dbać o czyste powietrze
Te tapety pomagają dbać o czyste powietrze
Te tapety pomagają dbać o czyste powietrze
Te tapety pomagają dbać o czyste powietrze
Te tapety pomagają dbać o czyste powietrze

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony