ReklamaSCM - Xylexpo A1

trendy

O trendach, o meblach, o kobietach z kobietami w branży meblarskiej.

O trendach, o meblach, o kobietach z kobietami w branży meblarskiej.

Od lewej na zdjęciu: Magdalena Bartecka, Violetta Kowalczyk, Katrzyna Orwat, Beata Lasota, Agnieszka Sapała

Kiedy napisaliśmy: „Porozmawiajmy przy kawie o designie i trendach w meblarstwie”, bez zastanowienia odpowiedziały: „Będziemy”. Zjawiły się punktualnie, a na nasz widok ze zdziwieniem zauważyły: „Nie wiedziałyśmy, że w Hettich Polska pracuje tyle kobiet”. 

Pracuje. I choć świat przemysłu meblarskiego wciąż zdominowany jest przez męski punkt widzenia, postanowiliśmy wykorzystać miesiąc marzec, który od zawsze kojarzy się z kobietami i zaprosiliśmy do rozmowy nasze niezwykłe klientki:

Violettę Kowalczyk, właścicielkę V.A. Galery Poland, galerii oferującej poza tradycyjnymi formami sztuki, także nowatorskie koncepcje aranżacyjne, meblowo zaś v-ce prezes firmy  Metalmex, która nieustająco wychodzi poza standardy, łącząc pasję właścicieli w Mariaż Sztuki z Biznesem.

Kasię Orwat – architektkę i projektantkę, założycielkę i właścicielkę Orwat Design. Kasia specjalizuje się w projektowaniu wnętrz prywatnych oraz przestrzeni komercyjnych, a jej projekty cechuje konsekwencja w prostocie i założenie, że to funkcja powinna być nadrzędną wytyczną dla wnętrza.

oraz nasze współpracowniczki:

Beatę Lasota – związaną z meblami i branżą niemal od początku swojej kariery zawodowej, a od ponad 25 lat Dyrektor zarządzającą Hettich Polska, bacznie obserwującą na przestrzeni tego czasu zmiany w meblowym designie. 

Agnieszkę Sapała w Hettich Polska Managerkę customer service. Po pracy z zaangażowaniem śledzącą trendy i pasjonującą się designem. Naszą firmową specjalistkę od dobrego stylu.


O czym jest ta rozmowa?
O wykraczaniu poza granice postrzegania mebla. O pasji, która przeradza się w styl życia, o trendach które podążają nieustannie za zmieniającym się w zawrotnym tempie światem, o podróżach które inspirują do wielkich i małych zmian wokół siebie, o pięknej codzienności, która nawet w świecie tak technicznym jak projektowanie, ubiera historię wnętrz i ich mieszkańców w kolorowe obrazy.

„Z miłości do mebli” 
Zapraszamy na pierwszy odcinek rozmowy z okazji Dnia Kobiet, który jest początkiem cyklu: Hettich z miłości do mebli, w którym to będziemy spotykać się z inspirującymi osobami, by poruszać tematy związane z projektowaniem, designem. Odejdziemy w nim od sztampowego ujęcia mebla, jego funkcjonalności i biznesowego podejścia. Spojrzymy na proces tworzenia, użytkowania, ustalania funkcji z zupełnie innej strony. Mocno skupimy się na tematach ważnych społecznie, nawiązywaniu relacji i działaniach na rzecz społeczności lokalnych. Bo te aspekty wpisują się w wartości, które wyznajemy – wspólnota, zaufanie i szczerość. Obiecujemy – to będzie cykl inny niż wszystkie.

Pierwszy odcinek tego wywiadu z czterema niezwykłymi kobietami możecie w całości obejrzeć na naszym kanale na yt: linkKolejne opublikujemy już wkrótce.

Jesteśmy przekonani, że pokochacie ten cykl już od pierwszego kadru, tak samo jak my.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 3
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

do góry strony