ReklamaFestool akumulator

projektanci

VASCO organizuje konkurs dla architektów i projektantów

Wnętrza

projektanci

Mebleinfo   

VASCO organizuje konkurs dla architektów i projektantów

VASCO Group

Jak zintegrować świat architektury, designu, nauki i mediów? Na to pytanie znalazła odpowiedź firma VASCO Group, która już od 14 lat organizuje wyjątkowy konkurs VASCO Integracja dla architektów i projektantów wnętrz, do którego angażuje również dziennikarzy i przedstawicieli uczelni wyższych. Obecnie trwają zgłoszenia do 12. edycji konkursu, a nadesłane projekty będą oceniane przez znane i cenione osobowości, które łączy zamiłowanie do pięknych wnętrz.  

12. edycja konkursu zdecydowanie wyróżnia się od pozostałych. Wszystko za sprawą Stowarzyszenia Architektów Wnętrz, które po raz pierwszy zostało partnerem konkursu i objęło patronatem merytorycznym nowopowstałą kategorię – INNOWACJE. To obszar, w którym w tej edycji konkursu mogą wykazać się projektanci i architekci wnętrz poprzez zaprojektowanie kontenerowego domku letniskowego.

Konkursu VASCO Integracja skierowany jest także do studentów, dlatego organizatorzy zapraszają do współpracy również uczelnie wyższe. Swoim patronatem konkurs objęły już Krakowskie Szkoły Artystycznej, Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku oraz Wydział Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, a nadesłane prace będą oceniane pod okiem wykładowców najbardziej prestiżowych uczelni w kraju.

Organizatorzy konkursu we współpracy z partnerami przygotowali dla laureatów atrakcyjne nagrody, w tym: statuetki wręczane podczas gali finałowej, nagrody pieniężne, udział w prestiżowych kursach, staże w wybranych pracowniach SAW, czy publikacje na łamach magazynów i portali wnętrzarskich patronów medialnych konkursu.

Dla zwycięzców w kategorii INNOWACJE zaplanowano również 3-dniowy wyjazd do Belgii, udział w branżowych warsztatach szkoleniowych z zakresu nowoczesnych technologii w siedzibie organizatora oraz udział w seminarium Stowarzyszenia Architektów Wnętrz.

31 marca 2020 br. mija termin rejestracji do konkursu.

30 kwietnia 2020 br. mija termin nadsyłania prac konkursowych.

Więcej informacji o konkursie na stronie:

http://www.vascoart.pl/konkurs

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony