ReklamaSenoplast - bez plam

projektanci

VOXBOX. Projektowanie domu nigdy nie było tak proste

Wnętrza

projektanci

Mebleinfo   

VOXBOX. Projektowanie domu nigdy nie było tak proste

VOX

Dzięki tej technologii możemy nie tylko samodzielnie zaprojektować nasz dom ale również odbyć po nim wirtualny spacer. Może w trakcie przechadzki coś jeszcze zmienimy? Marka VOX przygotowała innowacyjne rozwiązanie, które ułatwia samodzielne projektowanie i aranżowanie wnętrz oraz kompletowanie domowego wyposażenia. Program VOXBOX zmienia sposób, w jaki się urządzamy.

Marka VOX od wielu lat pracowała nad rozwojem narzędzi do komunikacji i pracy zdalnej, dlatego była dobrze przygotowana do kontaktu z klientami w nowej, pandemicznej rzeczywistości.

- W ostatnich tygodniach mieliśmy ograniczony dostęp do salonów wnętrzarskich i sklepów budowlanych, jednak potrzeba urządzania i remontowania nie znikła. Wielu naszych klientów, korzystając z Wirtualnego Salonu VOX, odkryło, że wybieranie drzwi, podłóg, mebli czy dodatków może być równie wygodne przez internet, jak podczas wizyty w salonie. Szczególnie pomocnym narzędziem okazał się intuicyjny program do projektowania wnętrz VOXBOX, z którego można korzystać samodzielnie, nie wychodząc z domu, lub konsultując się z naszymi doradcami – mówi Julita Mańczak, PR manager w VOX.

Za nazwą VOXBOX kryje się innowacyjne narzędzie, dzięki któremu każdy z nas może zaaranżować dom. Zarówno samemu jak i ze wsparciem specjalistów.

Przyjemność urządzania wnętrz

Doradcy w salonach VOX korzystają z takiego rozwiązania już prawie dekadę, ale z początkiem tego roku to innowacyjne narzędzie zyskało zupełnie nowe funkcjonalności. I co najważniejsze: korzystać może z niego każdy, kto szuka pomysłu na swoje wnętrze.

 - Jednym z największych problemów przy urządzaniu wnętrz jest stres wynikający z niepewności. Nie wiemy czy wybrany mebel będzie pasował do naszego wnętrza, czy jest w nim wystarczająco dużo miejsca na wszystko, co byśmy chcieli kupić albo czy pakiet wybranych rozwiązań mieści się w naszym budżecie. W VOX postanowiliśmy więc sprawić, że urządzanie się będzie przyjemne. Tak powstał program VOXBOX, czyli narzędzie w którym możemy stworzyć dokładnie takie wnętrze jakie chcemy, w budżecie jaki mamy do dyspozycji – mówi Maciej Syroczyński, e-marketing & e-commerce manager w VOX.

Korzystanie z narzędzia VOXBOX jest intuicyjne i proste. Wystarczy wejść na stronę www.voxbox.pl gdzie uruchamiamy prostą aplikację. Nie trzeba niczego instalować – wystarczy przeglądarka, z której korzystamy na co dzień. VOXBOX pozwala odtworzyć co do centymetra układ pomieszczenia, rozmieszczenie okien i drzwi, a potem całość zapełnić konkretnymi meblami, dodatkami i ozdobami. Możemy także wybrać podłogi, drzwi oraz ściany. Aplikacja automatycznie przelicza, ile metrów kwadratowych materiału potrzebujemy. Dzięki temu nie ma obawy, że kupimy np. za dużo paczek z panelami podłogowymi.

 W VOXBOX nie ogranicza nas nic poza wyobraźnią. W tej aplikacji możemy korzystać z pełnego katalogu produktów marki i dowolnie je wykorzystywać. W oknie mamy też dostępne podsumowanie cenowe, więc w każdej chwili możemy sprawdzić czy jeszcze mieścimy się w budżecie.

Zaproś specjalistę do współpracy przy urządzaniu wnętrz

VOXBOX to również narzędzie do rozpoczęcia współpracy z profesjonalistami. Jeśli nie czujemy się pewnie w projektowaniu własnej przestrzeni, możemy skorzystać z pomocy doradców VOX. Przygotowaną przez siebie wizualizację wystarczy zapisać w aplikacji i link wysłać do doradcy VOX w salonie (albo otworzyć ją ze swojego konta podczas wizyty w sklepie). Specjalista doradzi, jakie zmiany można wprowadzić, aby nasze wnętrze wyglądało jeszcze lepiej albo na tej podstawie przygotuje nową propozycję.

- W ostatnich tygodniach dzięki VOXBOX wykonaliśmy dziesiątki projektów, które potem e-mailem wysyłaliśmy klientom. Dzięki temu, klienci mogli na nowo odkryć swoje wnętrza i przekonać się, jak wielki potencjał się w nich kryje. Wiele z projektów, które przygotowaliśmy, jest już w trakcie realizacji – mówi Anna Matysiak, kierownik salonu VOX z ofertą mebli i artykułów dekoracyjnych w CWW Domoteka w Warszawie.

 Dla użytkownika aplikacji znaczącym udogodnieniem jest nie tylko możliwość obejrzenia wizualizacji, ale też… spaceru po nich. Z poziomu przeglądarki możemy wirtualnie wejść w projekt i swobodnie poruszać się po pomieszczeniu. Dzięki temu nie musimy podejmować żadnej decyzji w ciemno – każdy aspekt naszej aranżacji możemy „przestrzennie” przetestować. Ale najlepsze zaczyna się, gdy postanowimy odwiedzić salon VOX!

W okularach VR przez salon

W każdy projekt stworzony w VOXBOX (czy to samodzielnie, czy przez doradcę w salonie) możemy dosłownie „wejść” jeszcze zanim zdecydujemy się na zakup produktów. Po umówieniu wizyty w salonie, który posiada strefę VOXBOX, możemy przespacerować się po samodzielnie zaprojektowanym pomieszczeniu. To co dotąd oglądaliśmy na ekranie komputera, teraz może nas otoczyć. Dzięki okularom VR dostępnym w salonach VOX wchodzimy w przestrzeń wykreowaną w projekcie. Możemy sprawdzić wysokość mebli, ocenić realną odległość między łóżkiem a szafą albo dopasowanie sofy do układu salonu.

- Technologia VR daje dziś niesamowite możliwości zanurzenia się w cyfrowej przestrzeni. Możemy ją niemal dowolnie modelować. Gdy zdecydujemy się za pomocą okularów VR wejść w projekt, to bez ich zdejmowania możemy go zmieniać. Wystarczy poprosić doradcę, aby zastąpił np. stół innym meblem, a za chwilę obok nas pojawi się nowy model. Dzięki temu, możemy szybko zdecydować, który bardziej nam odpowiada. Wirtualna rzeczywistość pozwala na podejmowanie w pełni świadomych decyzji zakupowych, gdyż każdy produkt możemy obejrzeć z bliska – mówi Maciej Syroczyński.

VOXBOX to fragment rozbudowanej platformy jaką jest Wirtualny Salon - marka VOX uruchomiła go z początkiem kwietnia na vox.pl. Dzięki temu każdy, kto chce się urządzać z zachowaniem dystansu (albo po prostu nie ma chęci chodzić po sklepach), może to zrobić bez wychodzenia z domu.

Wirtualny Salon VOX oferuje pakiet narzędzi, które pozwalają przespacerować się po salonie, obejrzeć i dokładnie poznać konkretne produkty, porozmawiać z doradcą za pomocą wideoczatu, samodzielnie zaprojektować wnętrze albo zaczerpnąć porad i inspiracji, czy w końcu złożyć zamówienie - wszystko w ramach jednej witryny internetowej. Oto nowy wymiar urządzania wnętrz.

Poleć innym

GALERIA ZDJĘĆ

VOXBOX. Projektowanie domu nigdy nie było tak proste
VOXBOX. Projektowanie domu nigdy nie było tak proste
VOXBOX. Projektowanie domu nigdy nie było tak proste
VOXBOX. Projektowanie domu nigdy nie było tak proste
VOXBOX. Projektowanie domu nigdy nie było tak proste

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony