ReklamaFirmax (VBH) A1

Informacje o nas

Szanowni Państwo!

Jesteśmy grupą ludzi związanych z branżą meblową od wielu lat. Badając rynek i jednocześnie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych kontrahentów, stworzyliśmy pierwszy w Polsce serwis, którego tematyka obejmuje wszystkie sektory branży meblowej.

Struktura portalu mebleinfo.pl składa się z dwóch części: górną i dolną. Część górna skupiona będzie na promowaniu nowości, prezentowaniu trendów rynkowych oraz dostarczaniu inspiracji tym, którzy poszukują rozwiązań i wskazówek, jak umeblować wnętrze domu, mieszkania czy innych obiektów użytkowych. Tu znajdą oni wiele ciekawych pomysłów i wskazówek, jakie meble, wyposażenie czy dekoracje wybrać do poszczególnych wnętrz.

Dolna część portalu skupiona będzie na strefie biznesu. Naszym założeniem jest, aby strefa ta była dla naszych klientów najlepszym narzędziem komunikacji pomiędzy producentami i dostawcami a odbiorcami mebli, komponentów i akcesoriów meblowych, a także dekoracji i innych elementów wyposażenia wnętrz.

W tym dziale prezentowani będą m.in. producenci mebli, firmy handlowe i usługowe z zakresu mebli skrzyniowych i szkieletowych, tapicerowanych, projektowania i architektury, komponentów i akcesoriów meblowych, narzędzi oraz maszyn, a także stolarstwa.

Naszym celem jest stworzenie najlepszego dla Państwa portalu służącego promocji produktów oraz usług, co z pewnością przyczyni się do poszerzania, ale także budowania nowego portfela sieci kontaktów biznesowych.

Zależy nam na fachowym i profesjonalnym dostarczaniu informacji o przemyśle meblarskim. Wraz Państwem chcemy przyczyniać się do rozwoju polskiej branży meblarskiej.

Zapraszamy do owocnej współpracy

Grupa mebleinfo.pl

Poleć innym

do góry strony