ReklamaRemmers - baner ogolny A1

Informacje o nas

Witamy w świecie nowoczesnego meblarstwa!

Mebleinfo to doświadczone osoby z branży
Grupa Mebleinfo.pl to bardzo doświadczony zespół ludzi związanych z branżą meblową od wielu lat. To pomaga nam tworzyć dla Państwa nowoczesny, dynamiczny portal informacyjny na temat szeroko pojętej branży meblarskiej. Przeprowadzając gruntowne badania rynku mediów branżowych i jednocześnie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kontrahentów, stworzyliśmy pierwszy w Polsce serwis internetowy, którego tematyka obejmuje wszystkie sektory branży meblowej. To również doskonała platforma do prezentacji szerokiej grupie odbiorców Państwa firmy, działalności, produktów, usług w formie tekstów sponsorowanych czy banerów reklamowych.

Mebleinfo – nasza misja

Od ponad pięciu lat naszą misją jest tworzenie dla szerokiej branży meblarskiej oraz jej klientów najlepszego portalu internetowego służącego promocji produktów oraz usług, co z pewnością przyczyni się do poszerzania, ale także – co niezwykle ważne - budowania nowego portfela sieci kontaktów biznesowych.

Zależy nam na fachowym i profesjonalnym dostarczaniu informacji o przemyśle meblarskim. Wraz Państwem chcemy przyczyniać się do rozwoju polskiej branży meblarskiej.

Mebleinfo – o portalu

Po pięciu latach funkcjonowania, dostosowując się do wymogów nowoczesnego internetowego rynku medialnego, portal mebleinfo.pl przeszedł gruntowną modernizację swojej struktury, stając się równocześnie informacyjną platformą dostępną na urządzenia mobilne.

Ta metamorfoza mebleinfo.pl to przede wszystkim nasza odpowiedź na zapotrzebowanie branży meblarskiej w kierunku posiadania na rynku nowoczesnego portalu branżowego, z bardzo szerokim           spectrum informacyjnym. Bo przecież mebleinfo.pl nie tylko „samymi meblami” żyje, ale również często i rozlegle informuje o wielu aspektach związanych z całościowym wyposażeniem wnętrz mieszkalnych czy biznesowych.

Mebleinfo.pl to nowoczesny serwis branżowy

Portal mebleinfo.pl dla wygody Czytelników został podzielony na cztery wyraźne główne sekcje:

  • BIZNES
  • PRODUKCJA MEBLI
  • MEBLE
  • WNĘTRZA

W każdym z powyższych działów prezentujemy treści powiązane z daną kategorią branżową.

W górnej, głównej części portalu skupiamy się przede wszystkim na informacjach ze świata biznesu         meblarskiego. Piszemy o nowościach i trendach produktowych, a także o wydarzeniach dziejących się wokół branży  meblarsko-stolarskiej.

Poniżej prezentujemy informacje z szeroko rozumianego działu o nazwie: PRODUKCJA MEBLI. Jest to szczególnie ważny element naszego serwisu, ponieważ właśnie tu prezentujemy cały proces produkcyjny mebli  i akcesoriów meblarskich. W tym dziale opisujemy oraz polecamy poszczególne produkty z zakresu produkcji maszyn do obróbki drewna, akcesoriów i komponentów do mebli, surowców i półfabrykatów, oprogramowania czy chemii niezbędnej do lakierowania powierzchni.

Następnym działem są już gotowe MEBLE, które skategoryzowane zostały w taki sposób, aby ułatwić możliwość wyszukania informacji takich jak: aranżacja pokoju dziennego, wystrój sypialni czy prezentowanie aktualnych trendów kuchennych lub łazienkowych.

Końcowym etapem sekcji informacyjnej portalu są WNĘTRZA, które pokazują aktualne trendy i aranżacje dominujące w aranżacji wnętrz.

Mebleinfo.pl to nowoczesne technologie

Mebleinfo.pl to również całkiem nowe funkcjonalności na rynku mediów branżowych prezentujące materiały filmowe, obszerne galerie zdjęć, galerie produktowe oraz głęboka integracja treści portalu z kanałami social media.

Zapraszamy do satysfakcjonującej współpracy,
Redakcja mebleinfo.pl

 

Poleć innym

do góry strony