ReklamaFestool akumulator

nowości

Teraz praca przy biurku może być przyjemna i …tańsza

Teraz praca przy biurku może być przyjemna i …tańsza

Flyingdesk

Siedzący tryb życia i pracy nie jest dobry dla naszego zdrowia. Co więcej, jest rujnujący. Siedzimy w pracy, w drodze do domu, na kanapie, w kawiarni czy na spotkaniu u znajomych. To trzeba zmienić, szczególnie w pracy. Teraz możesz dać, w promocyjnej cenie, prezent dla swojego organizmu.

Według Światowej Organizacji Zdrowia siedzący tryb życia jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn śmierci. WHO wskazuje, że taki tryb pracy i życia co roku powoduje ponad 3 miliony zgonów i ta liczba raczej nie będzie spadać, ponieważ siedzimy coraz dłużej, w pracy, przed telewizorem, w samochodzie czy środkach komunikacji. Często nawet nie zdając sobie sprawy, jakie ma to fatalne konsekwencje dla naszego organizmu.

Taki tryb życia powoduje wiele chorób określanych już jako cywilizacyjne – otyłość, cukrzyca, choroby zwyrodnieniowe kręgosłupa, schorzenia układu krwionośnego.

O ile w domu lubimy odpoczywać leżąc, to w pracy niestety tak się nie da. Siedzimy i męczymy się przy biurkach. To jednak można zmienić – teraz w promocyjnej cenie możesz dać prezent swojemu organizmowi, czyli sobie.

Odpowiedzią na siedzący tryb życia jest elektrycznie regulowany stelaż biurka komputerowego Flyingdesk. To nowoczesne rozwiązanie, które jest niezbędne w każdej firmie.

Już teraz zmień pozycję w pracy na stojącą, a w razie potrzeby ponownie usiądź na fotelu. Zaskoczy Cię jak ta prosta zmiana poprawi Twoją efektywność i komfort.

Flyingdesk to nowoczesne biurko podnoszone elektrycznie, które pozwala zmienić pozycję na stojącą nie przerywając pracy nawet na chwilę. Stelaż regulowany umożliwia dopasowanie wysokości całego systemu do potrzeb każdego użytkownika. Produkt dostępny jest w trzech kolorach.

Co o tym biurku sądzą jego użytkownicy?

- Prowadząc dynamicznie rozwijający się biznes, przed komputerem spędzamy po kilkanaście godzin dziennie. Po kilku latach pracy w pozycji siedzącej doskonale wiem, że człowiek nie został stworzony do ciągłego siedzenia, ale do ciągłego stania też nie. Zakup stelaża to była jedna z najlepszych decyzji w naszej firmie. Po kilku miesiącach użytkowania naszego pierwszego stelaża wiemy już, że modyfikacja pozostałych stanowisk pracy to tylko kwestia czasu – mówi Agata Kuczmińska (WAYVO).

- Stelaż jest łatwy w montażu, wszystkie kable pasują w jedno miejsce więc nie ma szans na pomyłkę. Sam stelaż jeździ płynnie i sprawuje się bez zarzutu od pierwszego uruchomienia. Polecam! - Adam Warski (SoftwareMill).

Teraz Flyingdesk można kupić w naprawdę promocyjnej cenie. Tylko Od 16 do 30 września br. z okazji rozpoczęcia roku szkolnego można skorzystać z rabatu w wysokości 150 zł na zakup stelaża.

Więcej o tym rewelacyjnym biurku możesz przeczytać tu:

https://www.mebleinfo.pl/artykuly/siedzenie-moze-byc-dla-ciebie-grozne-pracuj-na-sto,40566

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

 • 5
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

 • ~ DeskUser_01 1 11 miesięcy temu Polecam biurko FLYINGDESK Zakupiłem prawie 2 lata temu, ból pleców zniknął a komfort pracy znacznie się poprawił. 5 lat gwarancji, duńskie siłowniku LINAK, to jest to czego szukałem! Polecam niezdecydowanym, no i ta promocyjna cena...
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony