ReklamaFestool nowe systainery
Meble kuchenne w męskim wydaniu

Zajc

Jaka powinna być kuchnia dla…mężczyzn? Tak, aby Panowie dobrze czuli się w tym wnętrzu mieszkalnym? Jakie powinny znaleźć się tam meble kuchenne? Propozycję takiej kompozycji przedstawiła firma ZAJC.

Kuchnia stonowana i z dyscypliną

W jaki sposób wykończona została kuchnia marki ZAJC? W kuchni dla Panów panuje przede wszystkim estetyczna dyscyplina. Wiodącą rolę kolorystyczną odgrywają tu odcienie ciemnej szarości i czerń. Jedynie ciepło dębowego forniru przełamuje tak zaprojektowane barwy.

Warto wskazać, że wnętrze tak zaplanowanego apartamentu jest niezwykle uporządkowaną przestrzenią mieszkalną. Każdy metr kwadratowy został starannie wykończony a element wyposażenia dokładnie wybrany.

O nowoczesnych meblach kuchennych przeczytasz również tu.

Mieszkanie i kuchnia dobrze zaplanowane

Po przekroczeniu progu mieszkania trafiamy do strefy dziennej, która stanowi otwartą przestrzeń.

Przestronne pomieszczenie łączy w sobie kilka funkcji.  W tak zaprojektowanej wnętrzu mieszkalnym znajdziemy część wypoczynkową z wygodną sofą i ścianą telewizyjną. Strefa jadalna mieszkania wyposażona jest w wygodny, duży stół dla sześciu osób. Natomiast kuchnia harmonijnie wtapia się w całą aranżację mieszkania.

Warto zauważyć, że tu poszczególne strefy funkcjonalnie i estetycznie przechodzą jedna w drugą. To właśnie tu skupia się życie domowników, a także podejmowani są goście w domu.

Przeczytaj również jak połączyć kuchnię z salonem.

Wyposażenie kuchni – minimalizm i staranne wykończenie

Wnętrze mieszkalne emanuje wysublimowanym minimalizmem oraz starannym wykończeniem najwyższej jakości materiałami. Takie rozwiązania zastosowano również w zabudowie kuchennej. Wysokie szafy, pokryte fornirem dębowym, nadały kuchni salonowego charakteru. Wyspa w kuchni jest natomiast neutralnym elementem. Blat wyspy kuchenne został wykonany z materiału Lapitec w kolorze antracytowym. Dobrano do tego kolor matowego lakieru na frontach. Indywidulanie zaprojektowana kompozycja kuchenna powstała na bazie modelu Z1 marki ZAJC.

Jej minimalistyczny charakter koresponduje z wnętrzem apartamentu autorstwa pracowni Pulva prowadzonej przez Adama Pulwickiego.

www.zajc.pl

Poleć innym

GALERIA ZDJĘĆ

Meble kuchenne w męskim wydaniu
Meble kuchenne w męskim wydaniu
Meble kuchenne w męskim wydaniu

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Aby wysłać formularz musisz potwierdzić walidację

  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony